sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Sprawdź, co na weekend przygotowało Ostrołęckie Centrum Kultury. W planach ciekawe koncerty i spektakle

Zbliżający się weekend będzie obfitował w wiele interesujących wydarzeń kulturalnych przygotowanych przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. spektakl "Biuro matrymonialne" i wysłuchać koncertu Krystyny Prońko. Przed najmłodszą publicznością wystąpi Teatr Malutki z Łodzi.

Weekendowy program wydarzeń przygotowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury zapowiada się bardzo interesująco.

Reklama 17 stycznia (piątek), godz. 19.00 Klub Oczko - spektakl "Biuro matrymonialne"

Klub Oczko działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na premierę spektaklu teatralnego pt. "Biuro matrymonialne" wg. scenariusza Andrzeja Dembończyka w wykonaniu Ostrołęckiej Sceny Autorskiej. Zabawne, acz niepozbawione swady, spojrzenie na kojarzenie par przez pośredników - biura matrymonialne. Zakończenie zaskakuje nie tylko bohaterów, ale i publiczność. Występują: Ania Bocianiak, Viktoria Bardyszewska, Karolina Szewczyk, Klaudia Opęchowska, Filip Kowalski, Dominik Opęchowski. Scenografia: Marek Suski, światło i dźwięk: Wojciech Kraszewski, reżyseria: Wojciech Kraszewski. Wstęp wolny.

18 stycznia (sobota), godz. 17.00 Ostrołęckie Centrum Kultury - koncert Krystyny Prońko.

W koncertowym repertuarze usłyszymy największe hity i najpiękniejsze piosenki. Wśród nich "Małe tęsknoty", "Jesteś lekiem na całe zło", "Biedna", "Niech moje serce kołysze ciebie do snu", a także standardy jazzowe "Girl From Ipanema", "Mood Indigo", "God Bless", "The Child". Koncert z cyklu "Nastroje we dwoje".

Reklama 19 stycznia (niedziela), godz. 10.30 kościół pw. św. Franciszka z Asyżu - koncert "Kolę̈dy po nasëmu".Zespołu Pieśni i Tańca Kurpie

Zespół Pieśni i Tańca Kurpie działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na wspólne kolędowanie "Kolę̈dy po nasëmu". Pieśni bożonarodzeniowe usłyszymy po mszy św. o godz. 13.00 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce.

19 stycznia (niedziela), godz. 15.00 świetlica Rady Osiedla Leśne - spektakl "Bajka o szczęściu" Dziecięcego Teatru Niewidzialni

Klub Oczko działający przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na spektakl pt. "Bajka o szczęściu" w wykonaniu Dziecięcego Teatru Amatorskiego Niewidzialni do świetlicy Rady Osiedla Leśne. Wstęp wolny

Reklama 19 stycznia (niedziela), godz. 12.00 Ostrołęckie Centrum Kultury - spektakl "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak" w wykonaniu Teatru Malutki z Łodzi

Kopytko jest szewskim uczniem i zarazem psotnym młodzieńcem pełnym życia. Gdy za swoje wybryki zostaje skarcony przez swego majstra, rzuca pracę i wyrusza w świat, szukając wesołych przygód i beztroskiego życia. W drodze spotyka Kaczora Kwaka, osobnika o podobnych cechach -  lekkoducha i psotnika, szukającego w życiu tylko wesołych i przyjemnych wrażeń. Kopytko i Kwak potrafią zajść za skórę każdemu, kogo spotkają na drodze. Swoje niczym nieskrępowane zamiłowanie do psot i żartów potrafią jednak w końcu wykorzystać we właściwy sposób, ratując chorego Króla Powidło i zyskując sobie uznanie w oczach dworu i królewny.

Fot. Ostrołęckie Centrum Kultury.

Wyświetleń: 1133 komentarze: 1
17.01.2020, 12:08r. Drukuj
Powrót


Arkadiusz @ 20:20, 18.01.2020

IP: 176.109...56

Panie redaktorze, proszę o PEŁNE informacje. Jeśli piszecie, że coś odbędzie się w Świetlicy Leśne to dopiszcie na której to ulicy ! ! !

Reklama

Tynki
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter