sobota, 29 lutego 2020 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Szewc Kopytko i Kaczor Kwak rozbawili młodych widzów do łez. Teatr Malutki z Łodzi wystąpił dla dzieci w Ostrołęckim Centrum Kultury (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprosiło widzów na kolejny spektakl z cyklu "Godziny dla rodziny". Tym razem przed najmłodszą ostrołęcką publicznością zaprezentował się Teatr Malutki z Łodzi ze spektaklem "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak", opowiadającym historię dwóch niesfornych przyjaciół.

Kopytko jest szewskim uczniem i zarazem psotnym młodzieńcem pełnym życia. Gdy za swoje wybryki zostaje skarcony przez swego majstra, rzuca pracę i wyrusza w świat, szukając wesołych przygód i beztroskiego życia.

Reklama W drodze spotyka Kaczora Kwaka, osobnika o podobnych cechach - lekkoducha i psotnika, szukającego w życiu tylko wesołych i przyjemnych wrażeń. Kopytko i Kwak potrafią zajść za skórę każdemu, kogo spotkają na drodze. Swoje niczym nie skrępowane zamiłowanie do psot i żartów potrafią jednak w końcu wykorzystać we właściwy sposób, ratując chorego Króla Powidło i zyskując sobie uznanie w oczach dworu i Królewny.

Spektakl odbył się w niedzielę 19 stycznia w Ostrołęckim Centrum Kultury.

Zobacz zdjęcia:
"Szewc Kopytko i Kaczor Kwak"

Więcej zdjęć: "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak"

Wyświetleń: 1105 komentarze: 0
19.01.2020, 13:34r. Drukuj
Powrót