niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Walentynkowy koncert w Kadzidle. Wystąpi Artur Gotz

W Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle w walentynki wystąpi utalentowany wokalista i aktor Artur Gotz. Artysta w swoim repertuarze sięgnie po wielkie szlagiery "Addio pomidory", "Jeżeli kochać", "Już kąpiesz się nie dla mnie" oraz niezapomniane utwory Marka Grechuty. Wstęp wolny.

Zakochani z gminy Kadzidło będą mogli spędzić walentynkowy wieczór w niezapomnianej, romantycznej atmosferze podczas koncertu Artura Gotza.

Reklama - Na kadzidlański program składają się wielkie szlagiery: "Addio pomidory", "Jeżeli kochać", "Już kąpiesz się nie dla mnie", "Ballada z trupem", "Kapturek 62", "Rodzina". Artysta zaśpiewa również niezapomniane przeboje Marka Grechuty: "Nie dokazuj", "Motorek", "Świat w obłokach"; Bułata Okudżawy: "Modlitwa" oraz piosenki z albumów "Obiekt seksualny" i "Mężczyzna prawie idealny" - informuje Urząd Gminy w Kadzidle.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", także tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Jego poprzednie płyty, "Obiekt seksualny" i "Mężczyzna prawie idealny", prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie. Artysta zagrał ponad 500 koncertów.

Koncert odbędzie się 14 lutego, w piątek, o godzinie 18.00, w Centrum Kultury Kurpiowskiej.

Fot. Jarosław Niemczak, Wojciech Jachyra.

Wyświetleń: 879 komentarze: 1
08.02.2020, 09:43r. Drukuj
Powrót


rokoko @ 15:33, 08.02.2020

IP: 2001:67c...39f

Myślicie że tego dnia wystarczy użyć truskawkowych prezesów ? kobieta to doceni ?