wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Kurpiowski Zespół Pod Borem z Zawad ma już 90 lat. Członkowie grupy poszukują pamiątek związanych z zespołem

W lipcu Zespół Pod Borem z gminy Baranowo będzie obchodził 90-lecie istnienia. Byli i obecni członkowie zespołu będą mogli uczcić to wydarzenie podczas spotkania okolicznościowego przy herbatce, które odbędzie się w połowie lutego w Szkole Podstawowej w Zawadach.

Członkowie zespołu planują zilustrować swoją historię w postaci książki o charakterze wspomnieniowym. Dlatego też zwracają się do osób, które dysponują pamiątkami związanymi z zespołem o ich udostępnienie.

Reklama- Szczególnie zależy nam na osobach, które należały do zespołu w latach 40-tych, 50-tych, 60-tych, a może żyją jeszcze osoby pamiętające lata 30-te. A może potomkowie tych osób dysponują materialnymi pamiątkami związanymi z zespołem czy wiedzą o jego początkach? A może gdzieś w rodzinnym albumie tkwią zapomniane stare fotografie z nim związane? Prosimy też wszystkich do których dotrze ten apel, by popytali się innych, szczególnie starszych członków zawadzkich i wywodzących się z Zawad rodzin o ich wiedzę na temat historii najstarszego zespołu na Kurpiach - apelują członkowie zespołu.

Uroczystość z okazji 90-lecia istnienia Zespołu Pod Borem odbędzie się w sobotę 15 lutego o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej w Zawadach. 

Fot. Zespół Pod Borem z Zawad/Facebook.                                                                             

Odsłon: 929 komentarze: 0
00:03, 09.02.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót