niedziela, 20 września 2020 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Lady Pank z największymi przebojami w Ostrołęce

Lady Pank nie trzeba nikomu przedstawiać. To legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która od 39 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała lady punk", "Zamki na piasku", "Zawsze tam, gdzie ty", "Zztuka latania", "Fabryka małp", "Wciąż bardziej obcy", "Vademecum skauta", "Zostawcie Titanica", "Marchewkowe pole", "Tacy sami", "Na co komu dziś", "7-me niebo nienawiści", "Młode orły", "Strach się bać" czy "Stacja Warszawa" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 39-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

W 2018 roku ukazał się album "LP1" czyli pierwsza, kultowa płyta nagrana na nowo z gośćmi, m.in.: Katarzyną Nosowską, Kasią Kowalską, Maciejem Maleńczukiem, Arturem Rojkiem czy Tomkiem Organkiem.

Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada oficjalne radio internetowe "RMF Lady Pank" dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl. zespół jest również laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. kilku platynowych płyt czy bursztynowego słowika.

Koncerty Lady Pank to blisko dwugodzinne show, złożone z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad.

20 marca grupa pojawi się w naszym mieście. Bilety do kupienia na stronach www.ticketmaster.pl i www.kupbilecik.pl.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 4999 komentarze: 0
10.02.2020, 09:24r. Drukuj
Powrót