wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Ferie w Kultowni trwają w najlepsze. Tu nikt nie narzeka na nudę (zdjęcia)

Dzieci, które zdecydowały się spędzić ferie zimowe, uczęszczając na zajęcia do ostrołęckiej Kultowni z pewnością nie mogą narzekać na monotonię i brak zajęcia. Najmłodsi każdego dnia odkrywają i uczą się czegoś nowego. Uczestnicy mają już za sobą ciekawą lekcję rysunku i tańca ludowego.

W Kultowni na osiedlu Wojciechowice sporo się dzieje. Wszystko za sprawą interesujących zajęć, zorganizowanych w trakcie zimowej przerwy międzysemestralnej dla dzieci i młodzieży z Ostrołęki.

Reklama- Dziś dzieciaki rysujące uczyły się m.in. tworzyć w trochę odwrotny sposób, niż zwykle: najpierw zarysowywały cała kartkę ołówkiem, a dopiero potem musiały wycierać na niej gumką pożądane kształty. A grupa taneczna, poza tańczeniem, miała okazję poznać i przymierzyć stroje ludowe z przepastnej garderoby ZTL Ostrołęka. Kto wie, może część z nich dołączy kiedyś do tego zespołu? - czytamy na profilu facebookowym Kultowni.

To tylko przedsmak licznych atrakcji, które czekają na dzieci i młodzież w Kultowni w czasie ferii. W najbliższym czasie w placówce odbędą się następujące warsztaty:

17-19 lutego, godz. 10.00-14.00:

"Majsterklepka" - bezpłatne warsztaty z majsterkowania dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat.

Reklama17-21 lutego godz. 10.00-12.00:

"Kreatywny maluch" - bezpłatne zajęcia plastyczno-techniczne rozwijające kreatywność dla dzieci w wielu od 8 do 10 lat, organizowane wspólnie z biblioteką osiedlową nr 6 w Ostrołęce.

Fotorelację z ferii zimowych w Kultowni można obejrzeć na profilu facebookowym Cooltownia.

Fot. Kultownia/Facebook

Odsłon: 935 komentarze: 0
15:09, 12.02.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót