piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Walentynkowy weekend w Ostrołęckim Centrum Kultury. Sprawdź, na jakie wydarzenia możesz wybrać się z ukochaną osobą

Walentynkowy weekend będzie obfitował w wiele interesujących wydarzeń kulturalnych przygotowanych przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. wystawę fotografii Daniela Ejsymonta "Piękny i Bestia" oraz wybrać się na koncert zespołu "Róże Europy".

Poniżej weekendowy program wydarzeń kulturalnych przygotowany przez Ostrołęckie Centrum Kultury.

Reklama 14 lutego (piątek), godz. 19.00 Galeria Ostrołęka na - wernisaż wystawy fotografii Daniela Ejsymonta "Piękny i Bestia"

Ten przewrotny tytuł nawiązujący do znanej baśni zainspirował mnie do próby pokazania piękna ludzkiego ciała, zarówno kobiecego, jak i męskiego. Utarło się, że jeśli akt to tylko kobiecy, jednak już w starożytnej Grecji to męskie ciało było głównym tematem dla ówczesnych artystów. Ten fakt skłonił mnie do porównania aktu kobiety i mężczyzny poprzez zmierzenie się z tym bardzo trudnym tematem. Tak narodził się projekt, którego efekty będzie można ocenić już 14 lutego w Galerii Ostrołęka - Daniel Ejsymont

Wstęp wolny.

15 lutego (sobota), godz. 17.00 Ostrołęckie Centrum Kultury - koncert "Róże Europy" w ramach cyklu "Nastroje we dwoje".

"Róże Europy" oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą. Największe przeboje zespołu to "Jedwab", a także single: "Wesołych Świąt" i "Kontestatorzy".

Reklama Cena biletu -  30 zł

16 lutego (niedziela), godz. 12.00 Ostrołęckie Centrum Kultury - spektakl dla dzieci "Domisie w teatrze" w ramach cyklu "Godziny dla rodziny"

Pewnego dnia Domisia Amelia wypowiada życzenie, że chciałaby zostać wielką reżyserką. Domisiowa czarodziejka spełnia marzenie i przenosi ją za pomocą czarów, wraz z Pysią, Erykiem i Strachowyjem, do najprawdziwszego teatru. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tym zachwyceni. Chłopcy wolą grać w piłkę a Pysia chce wrócić do kolorowej Domisiowej Krainy. Amelka krok po kroku przekonuje ich, że zabawa w teatr jest naprawdę wspaniała. Co więcej, nawet publiczność zostaje wciągnięta w realizację sztuki teatralnej.

Cena biletu - 7 zł (dla dziecka) i 15 zł (dla osoby dorosłej).

Wyświetleń: 2121 komentarze: 1
13.02.2020, 09:30r. Drukuj
Powrót


. @ 13:38, 14.02.2020

IP: 95.49...73

A "Zenek"?