piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej SIGiE w Ostrołęce (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej SIGiE im. Karola Adamieckiego przygotowała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Obchody tego wyjątkowego święta zbiegły z zakończeniem przez uczniów pierwszego semestru nauki. Na zaproszonych gości czekało wiele niespodzianek i atrakcji.

Mali artyści zaprezentowali przed babciami i dziadkami spektakl pt. "Czerwony Kapturek w drodze do babci i dziadka". Publiczność oglądała przedstawienie z zapartym tchem, nie kryjąc podziwu dla kunsztu aktorskiego wnucząt.

Reklama - Przygotowana część artystyczna zachwyciła obecnych na spotkaniu. Wnuczkowie odegrali swoje role profesjonalnie, a historia Kapturka z licznymi piosenkami wzruszyła i babcię, i dziadka, i innych obecnych dorosłych, których była gromadka. Kadra pedagogiczna, rodzice i dziadkowie byli z nich dumni. Następnie po odśpiewaniu gromkiego sto lat wręczono prezenty i złożono życzenia - relacjonują uczestnicy spotkania.

Po emocjach związanych z doskonałym wstępem przyszedł czas na słodki poczęstunek przy dźwiękach kapeli kurpiowskiej.

- Skoczne melodie zachęciły do wspólnego śpiewu, a nawet do popisów tanecznych. Super wydarzenie na rozpoczęcie zimowych ferii, Super wnuki, super kapela. Takie spotkanie nie jednemu życie rozwesela - podsumowała wydarzenie społeczność szkolna SIGiE w Ostrołęce.

Wydarzenie odbyło się w piątek 7 lutego w Szkole Podstawowej im. Karola Adamieckiego SIGiE w Ostrołęce.

Fot. SP SIGiE w Ostrołęce

Zobacz zdjęcia:
Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej SIGiE w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej SIGiE w Ostrołęce

Wyświetleń: 1038 komentarze: 0
13.02.2020, 09:44r. Drukuj
Powrót