wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Praca w ratuszu dla podinspektora do spraw urbanistyki i architektury

Prezydent miasta ogłosił nabór na wolne stanowiska urzędnicze w charakterze podinspektor ds. urbanistyki i architektury, w Wydziale Rozwoju, Planowania Przestrzennego i Budownictwa. Od kandydata wymaga się wykształcenia wyższego na kierunkach architektura, budownictwo lub urbanistyka.

Wśród wymagań niezbędnych jest też co najmniej 4-letni straż pracy, w tym dwa lata przy wykonywaniu podobnych czynności.

ReklamaWymagane umiejętności to m.in.: obsługa komputera, w zakresie podstawowego oprogramowania Microsoft Office: Word i Excel oraz stosowania odpowiednich przepisów, (np. planowanie i organizowanie, dokonywanie negocjacji). W ogłoszeniu o naborze wyszczególniono także poszczególne zadania wykonywane na stanowisku.

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie, na której należy umieścić dane osoby składającej ofertę jak imię, nazwisko i adres zamieszkania wraz z podaniem nazwy stanowiska pracy, na które prowadzony jest nabór. Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą składać komplet wymaganych dokumentów do 17 lutego 2020 r. do godziny 12.00 w Punkcie Obsługi Interesantów Urzędu Miasta w Ostrołęce, znajdującego się w Ostrołęce, przy placu gen. J. Bema 1 lub przesłanie ich na adres urzędu drogą pocztową (decyduje data wpływu do urzędu).

Szczegóły naboru dostępne są w ogłoszeniu na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Odsłon: 865 komentarze: 1
13:39, 13.02.2020r. Drukuj
Powrót


kandydat @ 21:34, 14.02.2020

IP: 37.47...14

obsługa komputera ???? a już chciałem się zgłosić

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót