piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zbiorniki do oleju napędowego i AdBlue firmy JFC Polska na składzie fabrycznym w Ostrołęce. Nowe wersje wyposażenia (zdjęcia)

Rok 2019 zakończył się rekordową sprzedażą zbiorników firmy JFC Polska dystrybuowanych przez firmę Berater z Ostrołęki. Wysoką jakość oferowanych produktów doceniło ponad 600 klientów. Obecny rok zapowiada się również dobrze.

Nowe bogatsze wyposażenie zbiorników do oleju napędowego oraz do AdBlue nie podniosło w sposób znaczący ich ceny. Zbiorniki JFC ze względu na ponadprzeciętną jakość wykonania oraz markową armaturę nalewczą zainstalowaną w dużej skrzyni są najlepiej sprzedającymi się produktami na lokalnym rynku.

Już najtańsze wersje zbiorników stacjonarnych są bogato wyposażone, zawsze posiadają żeliwne pompy włoskiego producenta PIUSI o wydajności 79 l/min. Taka pompa posiada dodatkowo układ samoodpowietrzenia oraz zawór baypass umożliwiający szybkie zatankowanie dużej maszyny z maksymalną prędkością jak i spokojne tankowanie małego kanistra. Obecnie każdy zbiornik do oleju napędowego standardowo posiada bardzo skuteczny filtr z separatorem wody, elektroniczny licznik PIUSI lub firmowy JFC, oświetlenie LED z włącznikiem, gniazdo 230V oraz zewnętrzną przyłączeniową puszkę elektryczną.

Na życzenie klienta, na miejscu zakupiony zbiornik można doposażyć w dowolne akcesoria z bogatej oferty JFC m.in. zwijadła, czujniki opomiarowania i detekcji wycieku, automatykę na karty.

Zbiorniki stacjonarne są produkowane o pojemnościach 1300, 1600, 2500 i 5000 litrów. Wszystkie zbiorniki można ze sobą łączyć zwiększając pojemność użytkową nawet do 50000 litrów. Zbiorniki transportowe mają pojemność 250, 450, 600 i 950 litrów. Zbiorniki do AdBlue występują w każdej z powyższych pojemności w kilkunastu wersjach wyposażenia także ze świadectwem legalizacji umożliwiającym sprzedaż detaliczną.

Zbiorniki JFC są dostępne w składzie fabrycznym w Ostrołęce przy ulicy Granicznej 10.

Firma Berater posiada w sprzedaży wszystkie typy opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn przemysłowych, traktorów i maszyn rolniczych w cenach niższych niż w sklepach internetowych. Na miejscu możemy każdą oponę zamontować a także naprawić w technologii na gorąco.

Wszelkie zapytania dotyczące zbiorników, opon rolniczych i agregatów prądotwórczych proszę kierować na adres mailowy: [email]biuro@berater.net.pl[/email] lub dzwonić pod numer tel. 506-215-908.

Odwiedź stronę tematyczną www.paliwowiec.pl

Zapraszamy,

Berater

Ostrołęka, ul. Graniczna 10

tel. 508-503-674, 506-215-908

[email]biuro@berater.net.pl[/email]

Zobacz zdjęcia:
Zbiorniki do oleju napędowego i AdBlue firmy JFC Polska na składzie fabrycznym w Ostrołęce. Nowe wersje wyposażenia

Więcej zdjęć: Zbiorniki do oleju napędowego i AdBlue firmy JFC Polska na składzie fabrycznym w Ostrołęce. Nowe wersje wyposażenia

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1957 komentarze: 0
13.02.2020, 15:28r. Drukuj
Powrót