wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

"Bądź Bezpieczna na Wsi": procedury Niebieskiej Karty i trening karate (zdjęcia)

Pierwsze zajęcia teoretyczne i praktyczne już za uczestniczkami kursu "Bądź Bezpieczna na Wsi". Omówiono zagadnienia dotyczące Niebieskiej Karty. Panie dowiedziały się, że karta jest instytucjonalnym narzędziem służącym do przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Był też trening karate.

Procedury związane z Niebieską Kartą omówił podkom. Tomasz Chrzanowski, kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

ReklamaPo ciekawym wykładzie na sali pojawił się sensei Radosław Sikora z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który zagwarantował kursantkom trochę pozytywnego ruchu.

- Karate kyokushin to wszechstronny system wychowania i rozwoju psychofizycznego oparty o sztukę walki, będący syntezą wschodniej tradycji i nowoczesnych metod treningowych. W sensie technicznym karate kyokushin to umiejętność walki oparta głównie o uderzenia i kopnięcia, ale do treningów wprowadzane są także chwyty. Intensywny trening pozwolił paniom poznać technikę walki z dalekiego wschodu - informują organizatorzy.

Zajęcia odbyły się w środę 12 lutego w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie. Natomiast w czwartek 13 lutego w ramach odprężenia instruktorka salsation Anna Paula Kowalczyk zapewniła uczestniczkom kursu dawkę pozytywnej energii, uśmiech na twarzach i mnóstwo endorfin. Panie w pozytywnych nastrojach mogą przejść do dalszej części kursu. Kolejne zajęcia już w następnym tygodniu.

Fot. archiwum organizatora

Zobacz zdjęcia:
Kurs "Bądź Bezpieczna na Wsi"

Więcej zdjęć: Kurs "Bądź Bezpieczna na Wsi"

Odsłon: 1457 komentarze: 2
09:24, 14.02.2020r. Drukuj
Powrót


KGW @ 16:11, 14.02.2020

IP: 213.238...237

Tak trzymać dziewczyny z wiejskiej krainy;)

ww @ 19:59, 14.02.2020

IP: 83.6...99

Z 1 na 3 zdj.to i ja bym poćwiczył smile smile smile

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót