piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Bądź Bezpieczna na Wsi": procedury Niebieskiej Karty i trening karate (zdjęcia)

Pierwsze zajęcia teoretyczne i praktyczne już za uczestniczkami kursu "Bądź Bezpieczna na Wsi". Omówiono zagadnienia dotyczące Niebieskiej Karty. Panie dowiedziały się, że karta jest instytucjonalnym narzędziem służącym do przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Był też trening karate.

Procedury związane z Niebieską Kartą omówił podkom. Tomasz Chrzanowski, kierownik Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama Po ciekawym wykładzie na sali pojawił się sensei Radosław Sikora z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który zagwarantował kursantkom trochę pozytywnego ruchu.

- Karate kyokushin to wszechstronny system wychowania i rozwoju psychofizycznego oparty o sztukę walki, będący syntezą wschodniej tradycji i nowoczesnych metod treningowych. W sensie technicznym karate kyokushin to umiejętność walki oparta głównie o uderzenia i kopnięcia, ale do treningów wprowadzane są także chwyty. Intensywny trening pozwolił paniom poznać technikę walki z dalekiego wschodu - informują organizatorzy.

Zajęcia odbyły się w środę 12 lutego w Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie. Natomiast w czwartek 13 lutego w ramach odprężenia instruktorka salsation Anna Paula Kowalczyk zapewniła uczestniczkom kursu dawkę pozytywnej energii, uśmiech na twarzach i mnóstwo endorfin. Panie w pozytywnych nastrojach mogą przejść do dalszej części kursu. Kolejne zajęcia już w następnym tygodniu.

Fot. archiwum organizatora

Zobacz zdjęcia:
Kurs "Bądź Bezpieczna na Wsi"

Więcej zdjęć: Kurs "Bądź Bezpieczna na Wsi"

Wyświetleń: 1537 komentarze: 2
14.02.2020, 09:24r. Drukuj
Powrót


KGW @ 16:11, 14.02.2020

IP: 213.238...237

Tak trzymać dziewczyny z wiejskiej krainy;)

ww @ 19:59, 14.02.2020

IP: 83.6...99

Z 1 na 3 zdj.to i ja bym poćwiczył smile smile smile