wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Wernisaż wystawy Daniela Ejsymonta pt. "Piękny i Bestia" w Galerii Ostrołęka. Artysta ukazał piękno ludzkiego ciała (zdjęcia)

Galeria Ostrołęka zaprosiła miłośników sztuki na wernisaż wystawy fotografii Daniela Ejsymonta pt. "Piękny i Bestia". Prace artysty ukazują piękno ludzkiego ciała - męskiego i kobiecego. Zdjęcia stanowią zmysłowe porównanie aktu kobiety i mężczyzny i dotykają wstydliwego tematu nagości.

Daniel Ejsymont - artysta fotograf, członek "Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej" oraz Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego i Stowarzyszenia "Przeciw Nicości". Laureat wielu konkursów i wystaw, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Od lat prowadzi Akademię Fotografii OTF w Ostrołęce.

Reklama- Ten przewrotny tytuł nawiązujący do znanej baśni zainspirował mnie do próby pokazania piękna ludzkiego ciała, zarówno kobiecego jak i męskiego. Utarło się, że jeśli akt to tylko kobiecy, jednak już w starożytnej Grecji to męskie ciało było głównym tematem dla ówczesnych artystów. Ten fakt skłonił mnie do porównania aktu kobiety i mężczyzny i zmierzenia się z tym bardzo trudnym tematem - powiedział o swoich pracach Daniel Ejsymont.

Wernisaż wystawy odbył się w piątek 14 lutego.

Zobacz zdjęcia:
"Piękny i bestia" - wernisaż wystawy fotografii Daniela Ejsymonta w Galerii Ostrołęka

Więcej zdjęć: "Piękny i bestia" - wernisaż wystawy fotografii Daniela Ejsymonta w Galerii Ostrołęka

Odsłon: 1409 komentarze: 2
21:56, 14.02.2020r. Drukuj
Powrót


Marcin @ 08:29, 15.02.2020

IP: 178.235...167

Doskonała okazja by się zrelaksować i zobaczyć coś mądrego i spotkać inteligętnych ludzi. oderwać sie od zaklamania i nieudaczników z Sejmu i innych. Kultura buduje intelekt :)

EWA @ 13:04, 15.02.2020

IP: 5.173...4

WYSTAWA NIETUZINKOWA, PIĘKNE ARTYSTYCZNE ZDJĘCIA. Polecam wszystkim.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót