wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Rusza projekt MiK dla animatorów kultury. Czekają nagrody (wideo)

Mazowiecki Program Edukacji Kulturalnej otworzył nabór do programu Altergrant. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby, organizacje lub instytucje reprezentujące zarówno sektor publiczny, społeczny, jak i prywatny z województwa mazowieckiego (oprócz m. st. Warszawy). Nabór trwa do 29 lutego.

Nie jest konkurs grantowy. To sposób na docenienie tych, którzy realizują swoje działania niezależnie od grantów i środków publicznych.

Reklama- Na laureatów i laureatki czeka nagroda finansowa w wysokości 4 tys. zł oraz spot prezentujący ich działania. Jeżeli współpraca międzysektorowa jest ci bliska, umiesz pozyskiwać sponsorów albo łączysz działalność kulturalną z własnym biznesem, zgłoś się! Animatorzy i animatorki kultury z województwa mazowieckiego mogą przesyłać swoje zgłoszenia - zapraszają organizatorzy.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby, organizacje lub instytucje reprezentujące zarówno sektor publiczny, społeczny, jak i prywatny z województwa mazowieckiego (z wyłączeniem m. st. Warszawy). Ważne, aby prowadziły one działania na rzecz lokalnej społeczności z obszaru edukacji kulturalnej, pozyskując na nie środki poza sektorem publicznym.  

ReklamaKategorie konkursowe:

1. Zdolność pozyskiwania środków poza sektorem publicznym.

2. Łączenie działalności gospodarczej z działalnością kulturalną na rzecz lokalnej społeczności.

Uczestnicy biorący udział w konkursie powinni zgłosić swój udział przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie elektronicznej oraz przesłanie go do 29 lutego 2020 r. (włącznie).

Szczegóły projektu: Mazowiecki Instytut Kultury

Odsłon: 366 komentarze: 0
00:07, 15.02.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót