wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności

Młoda para na Wesele Kurpiowskie już poszukiwana

Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Mieczysława Mieszki rozpoczyna poszukiwania pary młodej, która zdecyduje się na ślub zgodny z kurpiowskimi zwyczajami, w barwnym obrządku, z tłumem gości weselnych i w medialnej oprawie, podczas imprezy folklorystycznej Wesele Kurpiowskie w Kadzidle.

Rokrocznie organizatorzy jednej z największych imprez folklorystycznych w naszym regionie, dają narzeczonym okazję do wspaniałej przygody oraz organizacji wesela i ślubu w tradycyjnym, kurpiowskim obrządku.

ReklamaWesele Kurpiowskie w Kadzidle to wyjątkowe wydarzenie obchodzone w zgodzie z wielowiekową tradycją. Uczestnicy i widzowie stają się gośćmi weselnymi, a młodej parze 100 lat śpiewają tłumy Kurpiów oraz gości nie tylko z powiatu ostrołęckiego i naszego regionu, ale też z całej Polski i zagranicy, którzy odwiedzają w tym czasie Kadzidło.

Wesele zaplanowano na 21 czerwca 2020. Centrum kultury zaprasza młodych ludzi, którzy właśnie w ten sposób chcieliby rozpocząć nową drogę życia. Więcej informacji uzyskać można osobiście w CKK w Kadzidle lub pod numerem telefonu (29) 717-61-89.

Zobacz Wesele Kurpiowskie Anny i Jakuba z 16 czerwca 2019 roku. Może ktoś zechce przeżyć taką przygodę?

Odsłon: 816 komentarze: 0
00:07, 15.02.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót