środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jak obstawiać mecze online 2020?

Jak obstawiać mecze, oto jest pytanie. Wielu typerów stara się znaleźć strategię, która pozwoli im na wygranie dodatkowych pieniędzy. Obstawianie meczy jest bardzo popularną rozrywką wśród fanów zakładów sportowych, nic więc dziwnego, że każdy chce odnaleźć swój własny sposób na typowanie.

Aby zostać mistrzem obstawiania, warto najpierw znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych pytań.

Gdzie obstawiać kupony?

Jeśli gracz posiada już kapitał, który zdecydował się zainwestować, kolejnym krokiem jest znalezienie bukmachera, u którego zdeponujemy środki i zaczniemy typowanie. Najwygodniejsze będzie obstawianie meczy online, ponieważ wystarczy komputer lub telefon z dostępem do Internetu, aby postawić kupon. Oczywiście dla tych, którzy preferują tradycyjną formę obstawiania, wystarczy poszukać działającego w pobliżu punktu naziemnego. Jednak w tym artykule skupimy się na grze w Sieci. 

Reklama Na samym początku należy dokładnie zapoznać się z ofertą legalnych bukmacherów, ponieważ zgodnie z polskim prawem, zakłady wzajemne mogą być oferowane i przyjmowane tylko i wyłącznie u licencjonowanej firmy. Do wyboru jest aż 17 podmiotów bukmacherskich, z czego kilka z nich jeszcze nie zaczęło swojej działalności. Aby ułatwić wybór, zamieszczamy aktualną listę legalnych bukmacherów, której nie należy traktować jako ranking, ponieważ kolejność jest całkowicie przypadkowa: Milenium, STS, eTOTO, eWinner, LV BET, Fortuna, Totolotek, PZBuk, SuperBet, BetFan, forBET, TotalBET, Traf - Zakłady Wzajemne, Polski Bukmacher, Typiko, BetClic oraz BestBet. 

Wielu bukmacherów posiada specjalne kody promocyjne, które zapewniają ciekawe bonusy na start, więc warto zorientować się, który z operatorów posiada ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Zapoznaj się z regulaminami, warunkami rejestracji oraz sprawdź opinie innych graczy, zanim zdecydujesz się na założenie konta u danego bukmachera.

Czy kursy bukmacherskie są ważne?

Kursy są najważniejszą częścią każdej oferty bukmacherskiej, ponieważ to one są odzwierciedleniem wyceny sytuacji przez bukmachera. Specjaliści zatrudniani przez bukmachera obliczają prawdopodobieństwo na zajście danej sytuacji, analizując dostępne informacje, przeglądając statystyki i rankingi, a następnie określają kurs. Im wyższy kurs, tym spada prawdopodobieństwo wystąpienia danego wydarzenia. Należy jednak pamiętać, że bukmacher za każde obstawione zdarzenie nalicza również marżę, więc w kurs został już wpisany matematyczny margines procentowy. Dzięki temu bukmacher nie pozostanie stratny, dodatkowo przyciągając nowych graczy, którzy będą chcieli podjąć ryzyko. Zakłady bukmacherskie to system stworzony na bazie obstawionej kwoty oraz kursu, więc aby zacząć efektywnie grać, należy dokładnie zapoznać się tym, jak interpretować kursy oraz wybierać mecze do obstawienia, które rzeczywiście mogą przynieść zysk. 

Mecze przez Internet, czyli w jakie rynki warto zainwestować. 

Reklama Wszystkie strony do obstawiania meczy oferują użytkownikom kilkanaście rodzajów rynków, na które gracz może postawić swój kupon. Warto dokładnie zapoznać się z najpopularniejszymi rodzajami zakładów, ponieważ ich dogłębna znajomość niesie ze sobą nie tylko zyski, ale również wysoki poziom rozrywki. Weźmy pod lupę piłkę nożną, ponieważ jest to najchętniej typowany sport wśród Polaków. Na każdy mecz można postawić tradycyjne 1x2, gdzie 1 to wygrana gospodarzy, 2 to wygrana gości, natomiast X oznacza remis. Są również podwójne szanse, handicapy, zakłady bez remisu, wynik do pierwszej połowy i na koniec meczu, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik meczu, rzuty rożne oraz kilkanaście innych opcji. Obstawianie meczów online jest ciekawą formą rozrywki i może przynieść zyski, jeśli gracz robi to z głową. 

Dlaczego obstawianie meczów może sprawić problemy?

Na wygrany kupon wpływa wiele różnorodnych czynników, dlatego typowanie nie należy do najprostszych hobby. Gracz musi dokładnie przemyśleć na jaką postawić drużynę, jaki rodzaj zakładu wybrać, realnie ocenić szanse obu drużyn/zawodników, zdecydować jaką kwotę postawić oraz wiele innych. Dodatkowo w sporcie nie istnieje coś takiego jak pewniak, więc każdy zakład, nawet najbardziej banalny, ma prawo nie wejść. Historia pokazuje, że mocne zespoły potrafiły przegrać z o wiele słabszymi przeciwnikami, a warunki atmosferyczne pokrzyżowały plany wielu trenerów. 

Sprawdź kod promocji LVBet www.rynekbukmacherski.pl/lvbet-kod-promocyjny.

Kluczem do tego jak obstawiac jest dokładna analiza jeszcze przed postawieniem kuponów, sprawdzenie wszystkich za i przeciw oraz zwyczajne bycie na bieżąco mogą sprawić, że obstawianie może zacząć przynosić zyski. Należy grać tylko u legalnego bukmachera. Obstawiaj mecze odpowiedzialnie, ponieważ hazard może prowadzić do uzależnienia!

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 926 komentarze: 0
22.02.2020, 07:51r. Drukuj
Powrót