sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Miasto informuje o sprzedaży lokali mieszkalnych na rzecz dotychczasowych najemców

Prezydent Łukasz Kulik informuje mieszkańców o przeznaczeniu do sprzedaży w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych najemców trzech lokali mieszkalnych stanowiących własność Miasta Ostrołęki wraz ze sprzedażą ułamkowej części gruntu.

Pełna treść informacji:

Ogłoszenie 1 (ul. Wincentego Witosa 2B)

ReklamaStosownie do art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2020 r, poz. 65, z późn. zm.) informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. Józefa Bema 1 (II piętro) został wywieszony wykaz dotyczący przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości lokalowej przy ul. Wincentego Witosa 2B w Ostrołęce, stanowiącej własność Miasta Ostrołęki.

Ogłoszenie 2 (ul. Partyzantów 4)

Stosownie do art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2020 r, poz. 65, z późn. zm.) informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. Józefa Bema 1 (II piętro) został wywieszony wykaz dotyczący przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości lokalowej przy ul. Partyzantów 4 w Ostrołęce, stanowiącej własność Miasta Ostrołęki.

ReklamaOgłoszenie 3 (ul. Oskara Kolberga 5)

Stosownie do art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2020 r, poz. 65, z późn. zm.) informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki p1. gen. Józefa Bema 1 (II piętro) został wywieszony wykaz dotyczący przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej nieruchomości lokalowej przy ul. Oskara Kolberga 5 w Ostrołęce, stanowiącej własność Miasta Ostrołęki.

Wykazy zostały wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki 17.03 br. na okres 21 dni, t.j. do dnia 07.04 br.

Wykazy ww. nieruchomości zamieszczone zostały także na stronie internetowej Urzędu Miasta Ostrołęki: https://bip.um.ostroleka.pl/artykuly/105/wykazy-nieruchomosci.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 2801 komentarze: 0
15:48, 17.03.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót