sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nowe zasady korzystania ze środków komunikacji miejskiej

We wtorek 24 marca weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia dotyczące korzystania z komunikacji miejskiej. Według nowych przepisów nie można przewozić w tym samym czasie więcej osób niż wynosi połowa miejsc siedzących. Ostrołęccy policjanci przypominają, że złamanie tego zakazu jest wykroczeniem.

Wiele osób korzysta ze środków komunikacji publicznej, chociażby w dotarciu do pracy. Funkcjonariusze z KMP w Ostrołęce apelują o przestrzeganie nowych przepisów.

Reklama- To dzięki odpowiedzialnemu zachowaniu nasz wszystkich mamy możliwość zahamowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pamiętajmy o nowych ograniczeniach, które zostały wprowadzone w związku epidemią. Wprowadzone przepisy wynikają jedynie z troski o ludzi, chodzi przecież o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich - apeluje podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Odsłon: 707 komentarze: 1
08:48, 26.03.2020r. Drukuj
Powrót


Pytanie @ 10:39, 26.03.2020

IP: 176.109...127

Czy kierowca będzie liczył pasażerów i wyrzucał nadwyżkę osób z autobusu? Czy autobus podjeżdżający na przystanek będzie miał informację, jaki jest stosunek miejsc wolnych do zajętych? Czy pasażerowie powinni sami liczyć ilość wszystkich miejsc i dzielić je przez miejsca zajęte? I czy to pasażerowie powinni wyrzucać tych nadplanowych? Czy jest opracowana jakaś instrukcja? Bo karać to by chcieli wszyscy ale nikt nie powie, jak przestrzegać prawa.....

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Toyota
LUSAR
Carpexim
Bowling
Foton

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Ynet.pl
Hydraulika
Sklep Enter