środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Udało się! Zbiórka pieniędzy na zakup respiratora dla ostrołęckiego szpitala zakończona sukcesem

Fundacja "SMS z Nieba" zorganizowała internetową zbiórkę pieniędzy na zakup respiratorów dla szpitali w Ostrołęce i Łomży. Dzięki staraniom organizacji i ogromnej determinacji internautów w zaledwie trzy dni udało się zebrać potrzebną kwotę, która zostanie przeznaczona na sfinansowanie urządzeń.

Na jeden respirator potrzebna była suma ponad 100 tys. złotych.

Reklama Wiele osób szuka sposobów na wsparcie szpitali i służb medycznych w nierównej walce z epidemią koronawirusa. Niektórzy szyją maseczki ochronne w domowym zaciszu inni, tak jak fundacja "SMS z Nieba", decydują się na organizowanie internetowych zbiórek.

- Dziś o godz. 7.00 zamknęliśmy podwójną zbiórkę na respiratory dla Łomży i Ostrołęki. Dziękujemy i zbieramy dalej - poinformowała fundacja "SMS z nieba" w niedzielę 4 kwietnia.

Zbiórka na rzecz szpitali w Ostrołęce i Łomży zakończyła się sukcesem. Fundacja nadal zbiera pieniądze dla placówek w całej Polsce np. w Częstochowie.

Więcej informacji na temat zbiórek można znaleźć na stronie www.zanurzeniwmilosci.pl

Wyświetleń: 1393 komentarze: 1
06.04.2020, 09:55r. Drukuj
Powrót


Meg @ 19:30, 17.04.2020

IP: 95.40...32

Zobaczcie jak niewiele trzeba, aby zapomnieć o wszelkich podziałach, o różnicach... Wystarczy skupić się na dobrym celu. Przychodzi mi taka refleksja - dlaczego dopiero w chwilach mega trudnych, w jakichś klęskach itp. ludzie się jednoczą, są solidarni, zapominają, że kogoś nie lubią... Zastanówmy się nad tym.