wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęczanin Karol Karpiński zaprasza na szkolenie dotyczące bezpieczeństwa w sieci

Karol Karpiński - ostrołęczan i pracownik Facebooka, będzie jednym z prowadzących szkolenie dotyczące bezpieczeństwa w sieci, zasad, jakich warto przestrzegać będąc online oraz zagrożeń płynących z przestrzeni internetowej. Transmisja rozpocznie się na Facebooku o godz. 14.30 w czwartek 21 maja br.

Szkolenie jest skierowane do młodzieży powyżej 13 roku życia, ale warto, aby i rodzice zapoznali się z zagrożeniami, jakie mogą czyhać na ich dzieci w cyberprzestrzeni.

Reklama- Myślisz, że internet nie ma już przed tobą tajemnic? Sprawdź, jakie niespodzianki może kryć i weź udział w szkoleniu o bezpieczeństwie w sieci, organizowanym przez Facebooka na stronie Przestrzeń from Facebook. Podczas spotkania dowiesz się m.in. jak zabezpieczyć swoje konto w mediach społecznościowych, jakie mogą być konsekwencje cyberprzemocy oraz gdzie możesz znaleźć pomoc i wsparcie. Wydarzenie kierujemy do młodzieży powyżej 13 roku życia - zapraszają organizatorzy.

Szkolenie poprowadzą: Agnieszka Jaworska - Product Marketing Manager, CEE w Facebooku, Maciej Kępka - ekspert ds. bezpieczeństwa online w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz ostrołęczanin Karol Karpiński - Client Solutions Manager, CEE w Facebooku.

Do wydarzenia możecie dołączyć na Facebooku: Bezpieczeństwo online – no raczej! Transmisja będzie prowadzona w czwartek 21 maja w godz. 14.30-15.30.

Fot. Kocham Ostrołękę/Facebook

Odsłon: 744 komentarze: 1
12:18, 21.05.2020r. Drukuj
Powrót


Papik @ 18:24, 21.05.2020

IP: 157.25...235

Szkolenie przez FB? Nie dam się nabrać!

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót