wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Kinga Archacka z Myszyńca zaśpiewała z Sylwią Grzeszczak na antenie RMF FM (wideo)

Kina Archacka pochodząca z Myszyńca, zaśpiewała na żywo, na antenie radia RMF FM, w duecie z Sylwią Grzeszczak. Kinga wzięła udział w zabawie zorganizowanej dla słuchaczy radia, polegającej na zaśpiewaniu piosenki znanej wokalistki. Jej interpretacja wygrała w głosowaniu a nagrodą było występ na żywo.

Radiowa zabawa polegała na tym, że Sylwia Grzeszczak otrzymywała nagrania, na których fani śpiewali w swoich domach jej piosenki.

ReklamaSpośród licznych zgłoszeń, w poniedziałek 18 maja, w Popliście Darka Maciborka, wybrano dwóch finalistów. Ostatecznie, w SMS-owym głosowaniu internautów, zwyciężyła Kinga Archacka i to ona w nagrodę zaśpiewała na żywo, w duecie z Sylwią Grzeszczak. 

Swoje wrażenia Kinga opisała w mediach społecznościowych.

- Jest i live, z którego początkowo nie byłam zadowolona. Stresu było dużo, bo cała ta akcja potoczyła się w ekspresowym tempie. Jedno podejście. Nie to co w samochodzie. W każdym razie to kawałek mojej historii, więc dzielę się nim z wami. Największą nagrodą dla mnie, niezmiennie, jest wasze wsparcie i taaaaaaki ogrom ciepła, że będę się w nim grzać jeszcze bardzo długo. W podziękowaniu, szykuję coś fajnego, a tymczasem nagranie mojej nagrody, którą zdobyłam dzięki wam - dziękuję - pisze Kinga na Facebooku.

Poniżej wideo z nagraniem piosenki "Bezdroża". Zapraszamy do słuchania i oglądania:

Odsłon: 1896 komentarze: 0
12:20, 21.05.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót