wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Junak i samochód. W zderzeniu na szczęście ucierpiały tylko pojazdy

Senior podróżujący junakiem zderzył się z samochodem, którego kierowca wymusił pierwszeństwo. Jednoślad i auto zostały uszkodzone, ale na szczęście obu kierowcom nic się nie stało. Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór koło Baranowa i było to już trzecie zdarzenie wymuszenie pierwszeństwa tego samego dnia.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 21.00 w Woli Błędowskiej (gm. Baranowo). O szczegóły zapytaliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Kierujący seatem 34-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo na jednośladzie marki Junak, którym kierował około 60-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego - mówi podkom. Żerański.

ReklamaNa szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem, a na jego koncie dopisano punkty karne. Policja apeluje o ostrożność.

- Piątek na naszych drogach był pechowy pod względem wymuszeń pierwszeństwa na drogach. Przypominamy o rozważnej jeździe, zakazie używania telefonów komórkowych oraz obowiązku stosowania się do ograniczeń prędkości i oznakowania pionowego, które jasno wskazuje, kto ma na drodze pierwszeństwo - mówi rzecznik Żerański.

Odsłon: 1285 komentarze: 2
11:08, 23.05.2020r. Drukuj
Powrót


Gość @ 12:52, 23.05.2020

IP: 2a00:f41...e3f4

Zaś kierujący z powiatu.

XxxZ @ 11:44, 24.05.2020

IP: 31.0...189

Bo wy mieszczuchy tak daleko niedojedziecie😣😂😅
28516;😀😂😅

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót