poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica koło Ostrołęki. "Wielkie inwestycje będą kontynuowane" (zdjęcia, wideo, aktualizacja)

Wielkie inwestycje w Polsce będą kontynuowane - mówił prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica. O wstrzymanej ogromnej inwestycji budowy elektrowni w Ostrołęce nie powiedział. Chwalił jednak "mądry rząd", który dba o miejsca pracy i wie, że wielkie inwestycje wyprowadzały w historii wiele krajów z kryzysów.

Reklama

Kończąca się kadencja prezydenta Polski mobilizuje do podróży po kraju. Andrzej Duda spędza wtorkowe popołudnie w powiecie ostrołęckim. Odwiedził Tyszki-Nadbory w gminie Czerwin (budowa węzła drogowego Via Baltica) oraz Troszyn (plac przed jednostką OSP). Ostrołękę pominął.

We wtorkowe popołudnie prezydent RP odwiedził Tyszki-Nadbory i budowę węzła trasy S61, będącej częścią korytarza Via Baltica.

Od Bałtyku po Adriatyk

Andrzej Duda w krótkiej wypowiedzi na placu budowy węzła trasy Via Baltica mówił, że jest to budowa jednej z najważniejszych dróg w Europie, która w połączeniu z Via Carpatia połączy Bałtyk z Adriatykiem i zepnie drogę z Litwy, Łotwy i Estonii z krajami Europy Zachodniej.

- Za moimi plecami jest budowa jednej z najważniejszych dróg nie tylko w Polsce, ale to jest budowa jednej z najważniejszych dróg w Europie, a już na pewno absolutnie najważniejszych i kluczowych dróg w Europie Centralnej czyli w tej Europie, która jest dzisiaj zjednoczona współpracą w ramach tego co nazywamy Trójmorzem. Zrealizowaliśmy i realizujemy tę wielką idę współpracy pomiędzy państwami Europy Środkowej właśnie po to, aby realizować połączenia infrastrukturalne. Właśnie po to, aby drogi i linie kolejowe, aby magistrale gazowe poprzez interkonektory połączyły nasze kraje od Bałtyku po Morze Czarne i Adriatyk - rozpoczął Andrzej Duda.

Jak mówił prezydent Duda, wielka inwestycja sprzyja rozwojowi Rzeczpospolitej, tworzy miejsca pracy i przyczyni  się do rozwoju biznesowego i turystycznego w regionie.

- Tylko tutaj jest 400 pracowników i 200 maszyn, które pracują. 30 polskich firm, które są na tej budowie i których pracownicy utrzymują swoje rodziny. Inwestycje oczywiście znalazły się, jak wszystko, w zagrożeniu w związku z koronawirusem, ale na szczęście są realizowane. Chcę zapewnić o tym że one będą realizowane bo realizacja wszystkich takich wielkich inwestycji drogowych, wielkich inwestycji infrastrukturalnych, sprzyja przyszłemu rozwojowi Rzeczypospolitej. To są dzisiaj miejsca pracy, to są dzisiaj polskie rodziny, które utrzymują się z tych pieniędzy, które na tej budowie i na innych wielkich budowach w Polsce są zarabiane. To proszę państwa w przyszłości rozwój biznesowy i turystyczne tej części kraju przez które te drogi przebiegają chociażby tej części kraju - mówił prezydent.

Reklama

Polska B potrzebuje inwestycji

Andrzej Duda zaznaczył, że jest to ważne zwłaszcza dla wschodniej części kraju, która "tej infrastruktury potrzebuje i która przez wiele lat była zaniedbana". Prezydent wyliczał, że części kraju zwanej Polską B brakuje dobrych dróg, linii kolejowych i komunikacji. Stwierdził, że "my to zmieniamy", a jako dowód wskazał budowę tras Via Baltica i Via Carpatia, które - jak zaznaczył - próbowano unicestwić w instytucjach Unii Europejskiej.

- To jest remedium na wszystkie problemy gospodarcze, jakie ta część Polski miała. To jest - wierzę w to głęboko - remedium także na to, co często słyszeliśmy, kiedy mieszkańcy mówili, że ta ich część Polski to jest taka trochę Polska B, bo nie ma tutaj dobrych dróg, bo nie ma tutaj dobrych linii kolejowych, bo nie ma tutaj dobrej komunikacji. My to zmieniamy. Realizujemy te wielkie właśnie inwestycje drogowe: Via Baltica, którą tyle razy próbowano unicestwić jako inwestycję; Via Carpatia, której nie chciano zaakceptować w instytucjach Unii Europejskiej - stwierdził Duda.

Wielkie inwestycje będą kontynuowane

Prezydent nie wspomniał o wstrzymanej budowie elektrowni w Ostrołęce, o której wielokrotnie mówił w ubiegłych latach. Podczas wizyty na budowie trasy Via Baltica Duda mówił jednak, że wielkie inwestycje wyprowadzały w przeszłości państwa z poważnych kryzysów i tą drogą podąża także Polska.

- Chcę zapewnić wszystkich tych, którzy martwią się czy wielkie inwestycje w Polsce będą kontynuowane. Tak! Będą kontynuowane, bo każda mądra władza i każdy człowiek, który chce w Polsce sprawować władzę, musi wiedzieć dokładnie o tym, że to właśnie wielkie inwestycje prowadzą do tego, że jesteśmy w stanie przetrwać najtrudniejsze sytuacje gospodarcze że to właśnie wielkie inwestycje wyprowadziły gospodarki światowe z największych kryzysów takich jak kiedyś wielki kryzys z przełomu lat 20. i 30. czy potem kryzys, który nastąpił po II wojnie światowej. To właśnie dzięki wielkim zastrzykom finansowym, dzięki wielkim inwestycjom z tego wyszliśmy i później gospodarki rozkwitały. Wierzę w to głęboko, że właśnie dzięki utrzymaniu wielkich inwestycji także i nasza gospodarka przetrwa ten trudny czas i będzie dalej się dynamicznie rozwijała - mówił prezydent.

Andrzej Duda niebawem pojawi się w Troszynie na placu przed jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej.

- Prezydent odwiedzi też moją rodzinną miejscowość i rodzinną parafię Piski w gminie Czerwin. To właśnie tutaj w Piskach Pan Prezydent otrzymał 90 proc. głosów - napisał na Facebooku poseł Arkadiusz Czartoryski.

Reklama

Piski i Troszyn

Z budowy trasy Via Baltica prezydent Andrzej Duda udał się do szkoły w Piskach. Niebawem odwiedzi Troszyn.

Prezydent Andrzej Duda jest już na placu przez Ochotniczą Strażą Pożarną w Troszynie.

- Chciałem bardzo podziękować panu wójtowi za oprowadzenie mnie po gminie i pokazanie mi, jak dzisiaj wygląda jej rozwój, bo to jest rzeczywiście dla mnie bardzo ważne z tego względu, że gmina dzisiaj się rozwija. To także ważny element udziału polityki, o której często mówimy, że jest dużą polityką - mówił prezydent Andrzej Duda.

Prezydent ponownie wspomniał o podziale na Polskę A i B.

- Odwiedzam różne inwestycje, bo ważne jest dla mnie, aby właśnie ta część Polski w tej chwili dynamicznie się rozwijała. Część Polski, której mieszkańcy jeszcze nie tak dawno mówili, że uważają że mieszkają w Polsce B. Ja się zawsze oburzałem na to określenie, bo dla mnie Polska zawsze była jedna i ja wychodziłem z założenia, że jeżeli ktoś mówi Polska A, B, C to jest jakaś kompletna pomyłka - mówił. - Cieszę się, że możemy od pięciu lat prowadzić zupełnie inną politykę. Że to jest polityka odtwarzania tych wszystkich ważnych elementów: arterii życia, które są tak bardzo potrzebne, by Polska mogła się rozwijać, by wszędzie były jednakowe, w miarę możliwości, szanse prowadzenia działalności gospodarczej, biznesu, by można było w godnych warunkach funkcjonować, by można było dojechać, by była dobra szkoła, by ta szkoła miała godziwe zaplecze - dodał.

Prezydent wymieniał wielkie inwestycje planowane przez Prawo i Sprawiedliwość, m.in. centralny port komunikacyjny, przekop Mierzei Wiślanej, Via Baltica, Via Carpatia. Nie wspomniał jednak nawet słowem o budowie elektrowni w Polsce, także tej w Ostrołęce, a temat energetyki całkowicie pominął.

- Chcę by moim rodakom żyło się dobrze, żeby byli na przyzwoitym poziomie, żeby była godna płaca, żeby rolnik nie musiał się martwić o to czy i za ile sprzeda. Po to, żeby był dobrze traktowany, o to żeby po prostu polskie państwo było państwem uczciwym pod każdym względem i dlatego powiedziałem: my te wielkie programy będziemy nadal realizowali, mimo epidemii koronawirusa, mimo tego, że Polska gospodarka znalazła się na zakręcie przez koronawirusa tak jak wszystkie gospodarki europejskie i gospodarka światowa. My się nie wycofany z tych inwestycji i zrealizujemy nasze zobowiązania - stwierdził prezydent Andrzej Duda.

Jego wielkim dążeniem jest wolność i równość.

 Będzie centralny port komunikacyjny i będzie 1600 km nowych linii kolejowych i będą nowe drogi i będą setki tysięcy nowych miejsc pracy. (...) To są inwestycje, które poruszają całe gospodarki, podobnie jak oczywiście mniejsza inwestycja, ale ta która dzieje się dzisiaj na Mierzei Wiślanej. Ona też będzie siłą napędową gospodarki morskiej. Towary będą mogły łatwiej wyjść w morze właśnie dlatego, że ta droga będzie otwarta, a przede wszystkim nikt nie będzie musiał pytać Rosjan o zgodę czy może wpłynąć na Zalew Wiślany czy nie - mówił dalej prezydent.

- Jestem gotów patronować wszystkim tym zadaniom inwestycyjnymi, dlatego ten patronat z pełną odpowiedzialnością na siebie biorę. (...) Jestem gotów moim nazwiskiem pod tym się podpisać, że te inwestycje będą zrealizowane, że będzie zbudowanych w Polsce także 100 przystanków kolejowych, które obiecywaliśmy, że będzie ich nawet więcej, że będzie ich 200, bo są potrzebne, żeby mniejsze miejscowości też były skomunikowane koleją z różnymi innymi centrami naszego kraju. Żeby ludzie mieli dojazd do pracy, żeby kolej wróciła tam, gdzie kiedyś była, lecz po prostu została zlikwidowana, bo się nie opłacało. Bo żyliśmy w Polsce, w której nam wmawiano, że w zasadzie nic się nie opłaca. Tylko obcy przyjeżdżali i im się opłacało - stwierdził Andrzej Duda.

Po inwestycjach prezydent Duda zaczął mówić o programach socjalnych. Zaprzeczył, że pieniądze dla rodzin to rozdawnictwo, a pieniądze są kołem napędowym dla polskiej gospodarki, co "dokładnie widać na przestrzeni ostatnich czterech lat".

- Zmniejszyła się liczba głodnych dzieci i to był nasz sukces. Choć szczerze mówiąc wstyd mówić, że w Polsce głodne dzieci były. A tak było i dobrze państwo o tym wiecie. Oczywiście nie udało się zlikwidować wszystkiego, ale dzisiaj są znacznie lepsze warunki - mówił prezydent.

Dalej prezydent mówił o wsparciu strażaków, kobiet, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz przekazywaniu tradycji kolejnym pokoleniom.

- Dziękuję także wszystkim paniom, które prowadzą działalność społeczną w ramach kół gospodyń wiejskich. Panie przyczyniają się, tak samo zresztą jak działalność Ochotniczych Straży Pożarnych, do tego co nazywamy rozwojem społeczeństwa obywatelskiego. Dla mnie jest w tym wszystkim jeden element, który jest absolutnie nieoceniony, a mianowicie to, że nasza tradycja - także dzięki paniom - jest przekazywana następnym pokoleniom, że babcie przekazują wnuczkom, mamy przekazują córkom i ta tradycja pozostaje i właśnie między innymi dlatego nasza wieś i inne mniejsze miejscowości mają taką siłę i dlatego właśnie ta tradycja na takich ziemiach jak ta ziemia była zawsze tak bardzo silna - mówił Duda.

- Obiecuję państwu, że dopóki jest mi dane służyć Polsce, dopóty będę jej służył całym swoim życiem i całym swoim wysiłkiem, bo uważam to za swój obowiązek - mówił Andrzej Duda.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica koło Ostrołęki

Więcej zdjęć: Prezydent Andrzej Duda na budowie trasy Via Baltica koło Ostrołęki

Wyświetleń: 27406 komentarze: 156
02.06.2020, 14:47r. Drukuj
Powrót


polak mały @ 14:50, 02.06.2020

IP: 46.170...1

Polacy czy naprawdę jesteście za tym żeby pierwsza dama RP nazywała się KORNHAUZER ?

Judaka @ 14:51, 02.06.2020

IP: 178.235...3

.

Słabiutki prezydent bez własnej woli na smyczy prezesa.


.

Rebeliant Remek @ 15:08, 02.06.2020

IP: 188.146...123

Widziałem gorszych prezydentów niż Andrzej Duda, ale też i lepszych. Prezydent zawszę kojarzył mi się z autorytetem. Którego to autorytetu mniej co kadencja. A jako demokrata nie widzę obecnie powodu na głosowanie na mniejsze lub większe zło. Zło to, zło. Partyjne, bezpartyjne, czy co gorsza pseudo bezpartyjne bo biznesowe deweloperskie, czy energetyczne lobby.

TT @ 15:13, 02.06.2020

IP: 2405:8100...48b

Budyń

marek @ 15:17, 02.06.2020

IP: 37.249...219

NIKT WAM TYLE NIE DA ILE PIS MOŻE OBIECAĆ !!!!!!!!!

Bobi @ 15:20, 02.06.2020

IP: 31.0...27

OLA BOGA!

🗿 @ 15:20, 02.06.2020

IP: 2a00:f41...4337

Super prezydent dobrze że takiego mamy wstydzić się nie trzeba jak jego poprzedników.

Arystokrata szos @ 15:28, 02.06.2020

IP: 31.60...92

A Adrian zapytał Jarka czy może tak daleko jechać?

haha @ 15:31, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...79a2

a w dzisiejszych czasach rebeliant to i farmaceuty....cznych

Do haha @ 15:41, 02.06.2020

IP: 78.152...89

Tylko tyle?

hhaha @ 15:43, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...79a2

dla ciebie za duzo

Bajka @ 15:45, 02.06.2020

IP: 94.254...126

Wszedzie te same bajki opowiada. Sluchac nie mozna tego bajarza. Ale ciemny lud to kupi jak mowi Jacek Kurski.

teo @ 15:47, 02.06.2020

IP: 185.204...131

Jednym słowem TRAGEDIA..... sad sad sad sad sad sad Via Baltica to koło Łomży a nie koło Ostrołęki, Fakt Ostrołęka ma dwie wspaniałe wieże widać je z daleka laughing laughing laughing laughing

Do haha @ 15:47, 02.06.2020

IP: 78.152...89

A jaki miał być przekaz dnia?

hahaha @ 15:50, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...79a2

doriasz dupka wybierze wam prezydenta slomiane buty z ostrołęki i bedzie kraj piwem i wódką pływający

hhah @ 15:53, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...79a2

nie bedzie elektrowni i niebedzie nic i piniedzy tez i walesa ma racje

hhaha @ 15:55, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...79a2

taki przekaz

hahaha @ 16:06, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...79a2

blad w weryfikacji:):):):)

Olo @ 16:07, 02.06.2020

IP: 83.6...107

Czytając te komentarze cisną mi się na usta słowa Józefa Piłsudskiego "Naród wspaniały tylko ludzie ku.wy".

Toro USA @ 16:13, 02.06.2020

IP: 78.40...239

To ten od domieszki krwi, judeochrześcijaństwa i walki z cieniami ??? panu już podziękujemy
btw żenujący facet niereprezetatywny

Baja @ 16:13, 02.06.2020

IP: 37.248...54

Myślę że Andrzej Duda obecny Prezydent naszej rzeczpospolitej , powinien wygrać te wybory , mimo wszystko On najbardziej zasłużył. Nie ma obecnie lepszego kandydata i partii która obecnie istnieje w Polsce.

TT @ 16:24, 02.06.2020

IP: 2405:8100...3e25

@Baja
"Myślę że Andrzej Duda obecny Prezydent naszej rzeczpospolitej , powinien wygrać te wybory , mimo wszystko On najbardziej zasłużył."

A co, kota kaczora wyssał?

Ola @ 16:32, 02.06.2020

IP: 71.234...217

Po tym jak Ostrołęczanie już wiedzą, że żadnej elektrowni w Ostrołęce nie będzie, PAD nie ma odwagi spojrzeć mieszkańcom w oczy. Odwiedza okoliczne zaścianki, bo liczy na to, że tam ludzie dadzą się dalej nabierać na jego obietnice. Szkoda strażaków z Troszyna, bo nie sadzę, że wszyscy tak PADa popierają, a być trzeba. Miny mówią same za siebie.

Do Baja @ 16:45, 02.06.2020

IP: 185.240...203

On , Andrzej , Duda, Prezydent piszesz z dużej litery, Rzeczpospolita z małej. Beneficjencie 500+ nie kupiłeś dziecku jedzenia kupiłeś smartfona i próbujesz szpanować i zabłysnąć. Żałosny mały rozumku opuściłeś swojego nosiciela bez dwóch zdań.

00 @ 16:48, 02.06.2020

IP: 37.47...106

pier**lenie

Ostry cień mgły @ 16:52, 02.06.2020

IP: 5.173...249

A czy raper długopis zaśpiewał swoją najnowszą pisoenke;)? To bez dwóch zdań najgorszy prezydent w historii, jedyne co potrafią to kłamać w oczy emerytom na swoich spotkaniach wyborczych. To Duda podpisał podwyżkę śmieciowa i zabranie reszty naszych pieniędzy z OFE. Ale czego on nie podpisal, podobno odruchowo podpisał Jarkowi kota:P

Do On. BAJA @ 16:52, 02.06.2020

IP: 37.248...54

Do on: Boli Cię? Swój głos oddam na Andrzeja , i tak wygra pozdrawiam

RR @ 16:55, 02.06.2020

IP: 157.25...130

Elektrownię C mógł gospodarz odwiedzić, tam robota idzie że asz asz.

anty KO(n)Don... @ 17:00, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...2da5

Pan Duda jest najlepszym prezydentem III RP, i żadne szczekanie anty Polskich POsKOmuchów NIC tu nie zmieni.

Jo @ 17:08, 02.06.2020

IP: 195.12...148

Mąż stanu.

NAme @ 17:17, 02.06.2020

IP: 31.41...208

Mają dac 1000+ glosuje na Andrzeja

Ojciec @ 17:17, 02.06.2020

IP: 31.1...19

Czy to nie jest granda? Przyjeżdża taki typ z nazwy prezydent i chce naszych głosów. Lansuje się na drodze, która omija szerokim łukiem Ostrołęce. Nic nam po niej. Cicho sza o zmarnowanych pieniądzach na elektrowni. Banda nieudaczników. Pan Czartoryjski, twarz wszystkich nieudanych inwestycji, tuż za plecami. Już my na was zagłosujemy kłamcy. Się srogo zdziwicie.

Maria @ 17:25, 02.06.2020

IP: 176.109...233

Panie Duda jak się dobrze obieca to wcale nie trzeba dawać. Pan tak ma.

janusz @ 17:27, 02.06.2020

IP: 5.173...160

Czytam te bazgroły, okazyjnie i tylko czasem znajduję jakąś myśl zawartą w tych tekstach. Jeśli ktoś myśli i dalej ma nadzieję , że Duda coś może zrobić samodzielnie to niech wreszcie zrozumie,że ten człowiek nigdy niczemu się nie sprzeciwił, a taki typ co nie ma własnego zdania nie powinien nigdy pełnić żadnej funkcji przywódcy , bo po prostu jest tchórzem. Pisowcy zmarnotrawili wszystkie pieniądze uzbierane przez poprzednie rządy i w szybkim tempie niszczą pieniądz. Jak wyszły państwa na rządach z czynnym udziałek kleru, niech sobie przypomni albo przeczyta jak wyszła na tym Hiszpania za Franco i Portugalia za Salazara. Nas to samo czeka i to zupełnie niedługo

T @ 17:32, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...b4e6

Janusz nic nie piłeś albo jesteś chory

Pawel @ 17:37, 02.06.2020

IP: 188.146...64

Kaczyński mial postawic dwie wierzę w warszawie a postawil w ostrołece

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 17:50, 02.06.2020

IP: 217.146...87

A, gdzie "Ruchadło leśne", "seba, co sra do chleba" i "dzika foczka" - no i Jolasi nie widać sad sad sad

Ostry cień mgły @ 17:57, 02.06.2020

IP: 5.173...154

A czemu Długopis nie przyjechał pod dwie wierzę Kaczyńskiego. Czyżby Duda miał w dudzie ostrołęckich PISowcow;)? Duda pluje na ostrołęckich PISowcow a oni mówią że deszcz pada:P

Sv @ 17:58, 02.06.2020

IP: 95.197...113

Temu panu już dziękujemy. Myślałem że kaczora żaden już nie przebije. To długopis podniósł poprzeczkę do oporu. Gorszy od niego chyba już tylko do wojny domowej doprowadzi.

Ardian @ 18:17, 02.06.2020

IP: 31.60...92

Za późno napisaliście o tej wizycie bo bym pojechał do tego Troszyna, mam podanie o urlop w lipcu, kierownik nie chce mi podpisaća a Duda by podpisał, on wszystko podpisuje co mu się podsunie....

RX2 @ 18:26, 02.06.2020

IP: 185.135...91

Przecież Duda mógł to samo, jak zwykle, powiedzieć "z telewizora" a byłoby taniej. O ile się nie mylę to Via Baltica to nie projekt PiS ale rządów Włodzimierza Cimoszewicza (1996-1997), no więc niech się nie "podpina". BTW a do Ostrołęki nie chciał zajrzeć?
Generalnie to znowu łapanie naiwniaków przed wyborami.

szerokim łukiem @ 18:32, 02.06.2020

IP: 83.6...231

Via Baltica (w budowie) skutecznie omija nową elektrownię (na wieki wieków w budowie) i muzeum (zawsze w gotowości do otwarcia).

BIEDRON @ 18:45, 02.06.2020

IP: 77.111...13

TYLKO RADOSŁAW BIEDROŃ TYLKO ON

dada @ 18:45, 02.06.2020

IP: 178.235...232

KŁAMCA I OSZUKANIEC.Mierny prezydent, podnóżek.

Nikt @ 18:58, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...82d2

Kuźwa co wy piszecie? Kłócicie się o chu.j wie co, piszecie co nie którzy bzdury tylko po to, żeby zaistnieć i robić zamieszanie. Mam wrażenie, część tych komentarzy piszą ludzie opłacani przez jedną bądź drugą opcję. Czy wy nie macie swoich mózgów? Ludzie myślcie samodzielnie. Dla jednych Pis to zło, a dla innych Po to zło, a zdecydowanie dla większości LGBT to jest zło tylko nam wmawiają, że trzeba być tolerancyjny i to akceptować i jeszcze dawać im prawa jak w rodzinie. Zaznaczam nie jestem Pisowcem, ale mam przynajmniej swoje zdanie. Ogarnijcie się!!!!

Obserwator @ 19:13, 02.06.2020

IP: 176.109...233

Dzisiaj się dowiedziałem i to od Dudy że: Tyszki Nadbory ,Czerwin, Piski, Troszyn to POLSKA B.

Do nikt Antek @ 19:13, 02.06.2020

IP: 5.173...154

Całość krytyki dlugopisa jest uzasadniona i jak się ona Panu nie podoba to proszę nie czytać;). Zastanawiam się czy szybciej topnieją lodowce czy może szybciej Dudzie spada poparcie:P Jeśli kogoś jest tak złym prezydentem jak Duda to trzeba go krytykować to jest obowiązek patriotyczny;).

Do Antek @ 19:25, 02.06.2020

IP: 2a00:f41...3a01

Krytyka jest w demokracji czymś normalnym. Właśnie tak powinno być. Tylko nie rozumiem czemu nasze społeczeństwo daje sie zwodzić jednym albo drugim. O tym pomyśl?

wyborca @ 19:33, 02.06.2020

IP: 31.41...214

do Janusz jakie pieniądze poprzednie rządy zebrały pło 8lat mówiło że pinędzy nima i nie będzie nawet jak Pis wygrał wybory to mówiili że nic nieda bo piniędzy nima a dał idaje dalej

Szok @ 19:34, 02.06.2020

IP: 5.173...189

Kur wa mać ludzie jacy wy jesteście ciemni

katarzyna @ 19:42, 02.06.2020

IP: 2003:c8...c8b1

Via Baltica, via carpatia, rozbudowa sieci kolejowej - to zasadnicze inwestycje, wspierajace rozwoj gospodarczy. Powinny powstac wczoraj lub po wojnie. Powodzenia i oby powstaly.

Maria @ 19:50, 02.06.2020

IP: 176.109...233

DO WYBORCA - Ty chodziłeś do szkoły?? Przeczytaj swój wpis.
Nastepnym razem najpierw zrób sobie brudnopis.

Do Antek @ 19:52, 02.06.2020

IP: 178.235...14

Antkowi PISIOR topnieje. Krytykujcie jak chcecie. Wam się nie w głowach a w du****pach poprzewracało. Marzy wam się ocet na półkach, odsetki od kredytu 80%rocznie,20%bezrobocie,zasilek na dzieci w wysokości wartości 1 bułki,podatek dochodowy 22% inflacja 70%rocznie.To będziecie mieć taki dobrobyt jak wygra Trzaskowski lub Holownia czy Kosiniak. Poczytajcie co po posiedzeniach rady polityki pieniężnej wypowiadają się ich doradcy.

Mwahaha @ 19:54, 02.06.2020

IP: 188.146...48

Wóz strażacki wystawiony, duda 2020 na chorągiewkach, młodzież robi zdjęcia, tylko napisu Alternatywy 4 brakuje.
W sumie PAD odwiedzil "swoich" wyborców.

do Baja 16:13 @ 20:04, 02.06.2020

IP: 31.0...167

a czy poza wpływem na konto pincet+ i innymi ochlapami które rzuca ci ta dojna władza, coś poza tym z życia politycznego cie interesuje?? Ciemny lud niestety poza bonusami nie interesuje sie jak ta pacynka i jego szef z wiernymi funkcjonariuszami robi złego dla tego kraju

c d @ 20:10, 02.06.2020

IP: 31.0...167

wy.j.bali 70mln złotych na wybory z 10maja, które każde nawet dziecko wiedziało , że się nie odbeda. W pasiaki bandytów i na przytuly

lenka @ 20:12, 02.06.2020

IP: 2a02:a310...c46

Wielkie inwestycje za nasze pieniądze... Duda się kończy i chyba już powoli wszyscy zaczynają to dostrzegać.

no @ 20:20, 02.06.2020

IP: 185.166...237

Dziękujemy p. Prezydencie smile smile

olek @ 20:23, 02.06.2020

IP: 31.41...209

Duda i tak wygra czy to się wam dziki podoba czy nie, po co ten skowyt durnie?

Rozśmieszony:) @ 20:32, 02.06.2020

IP: 5.173...84

Ktoś powiedział dziś w tv że P. Duda jeździ po Polsce i plecie. Zgadzam się :)

Kierowca bombowca @ 20:37, 02.06.2020

IP: 185.240...203

Słyszałem, że jedyny dokument jakiego Pan pRezydent Duda nie jest w stanie podpisać to jego własny akt zgonu ;-)

krzys @ 20:40, 02.06.2020

IP: 94.254...57

To oczywiście nie była kampania wyborcza maliniaka, to była gospodarska wizyta. Może starszym komentującym coś to przypomina?

Fiks @ 20:41, 02.06.2020

IP: 2a01:110f...4d05

Kogo tu pogięło? Via Baltica leży koło Ostrołęki podobnie jak Paryż.

Rolnik @ 20:47, 02.06.2020

IP: 83.6...175

Jak już powstanie ta VIA BALTICA to okoliczni ludzie na ziemi zarobią jak im orna na inwestycyjne grunty przekształca. Tyle dobrego.

Bożka @ 20:51, 02.06.2020

IP: 178.235...137

A odległości 2 m.zachowane.?

Andy @ 20:57, 02.06.2020

IP: 83.23...220

Nowe inwestycje Dudy - oczko wodne w każdym domu i zagrodzie oraz chaszcze (znaczy łąki kwietne wink) zamiast przystrzyżonych trawników w domowych ogródkach. laughing

Do Bozka @ 21:04, 02.06.2020

IP: 178.235...14

Odległość prawidłowa 13 km od Ostrołęki. Omijać szerokim łukiem takich ostrołęckich antypisiorow.

???????? @ 21:11, 02.06.2020

IP: 176.109...61

To co Towarzysze Pomożecie ?...........No ............

Ja @ 21:14, 02.06.2020

IP: 5.173...220

Do tego tam bliźniacy stoją

Ja @ 21:20, 02.06.2020

IP: 5.173...220

Do teo tam bliźniacy stoją

ja @ 21:33, 02.06.2020

IP: 95.49...9

Do marii Wyborca ma rację tak mówił wincent rostowski

oj @ 21:51, 02.06.2020

IP: 185.166...198

endriu u nas obwodnica do roboty wszystko powybijane wink

ABC @ 21:53, 02.06.2020

IP: 95.49...181

Tyle ile zrobił dla ciebie choloto PiS, nie zrobił nikt inny.Pomyslcie zanim zagłosujecie. Nie zróbcie krzywdy sobie i innym

Tani jak węglowodan @ 22:03, 02.06.2020

IP: 83.24...162

Czy z Troszyna nie widać przypadkiem "Dwóch Wież Prezesa"?
To tylko 9 km. Może ktoś potwierdzić?

Aaaa @ 22:13, 02.06.2020

IP: 188.146...223

Czy zastanawiał się ktoś z was jaki powinien być prezydent,Duda jest człowiekiem wykształconym,nie jąka się, nie czyta z kartki,ma rodzinę czyli żonę,dzieci,jest katolikiem, to jest taki model jaki nasz kraj preferuje, ja się za niego nie muszę wstydzić i na niego będę głosować a wy piszecie bzdury nie macie szacunku do siebie byle co piszecie,pijecie i nie wiecie co jest ważne i poważne.

oka @ 22:27, 02.06.2020

IP: 185.166...141

Pis to zrobił dla swoich nie dla nas .Wystarczy tylko popatrzeć. Jak na stołkach się poustawiali. Pytaniie ilu jest takich szumowskich co dotacje sobie przyznają. A ty ciemny ludu płać i płacz. Tylko podatki

Dolek @ 22:39, 02.06.2020

IP: 31.0...63

- przekop Mierzei Wiślanej ekonomicznie jest całkowicie pozbawionym sensu działaniem. Elbląg to żaden port a obok są zaraz wielkie porty przeładunkowe Gdańsk i Gdynia ze swoją olbrzymią infrastrukturą.
- budowa elektrowni węglowej w Ostrołęce. Zamiast iść w atomówkę to bezsensownie wydano grube miliardy ( nawet węgiel już importujemy )
- budowa megalotniska w Baranowie koło Łodzi. Całkowicie pozbawiona sensu inwestycja skoro w samej Łodzi jest duży port lotniczy z bardzo małym wykorzystaniem a niedaleko jest Modlin i padnięte lotnisko w Radomiu na które poszły grube miliony z państwowej kasy
- nie wspomnę o Muzeum Wyklętych za 40 milionów...

ketuks @ 22:45, 02.06.2020

IP: 5.184...56

awanturnicy, którzy straszą wschodem, którzy władzę zdobyli na micie o zamachu smoleńskim. Że dla władzy nie idzie się dla pieniędzy a za jakiś czas premier Szydło grzmiała z mównicy: " te pieniądze nam się należą ! " dyletanci marnotrawiący miliardy, wmawiający nam że Rosja kiedykolwiek użyła szantażu gazowego, mamią nas pseudo-niezależnością na której tracimy grube miliardy inwestując w bezsensowne instalacje kosztujące bajońskie sumy, które można by wpompować w rynek pracy a tak mamy niewolnicze groszoróbstwo nie pracę. Gaz płynął ze wschodu i bez problemu mógłby płynąć dalej bez żadnych inwestycji. I mogliśmy zarabiać na tranzycie tego gazu a tak Rosja zrobiła rondo dookoła Polski. Mała Słowacja ma o wiele większe znaczenie w tranzycie rosyjskiego gazu. Kłóćcie się z kim dalekim a nie z sąsiadami bo to kosztuje zbyt wiele.

Rolnik @ 22:59, 02.06.2020

IP: 188.146...217

Czym się chwalić. Pierw uregulujcie suszowe za 2019 rok z rolnikami

Www @ 23:35, 02.06.2020

IP: 37.248...226

Ale pchajo się do dudy. Troszyn piski

Pani @ 23:36, 02.06.2020

IP: 5.173...38

Niech wygra te wybory, jestem zaaaa.

Ww @ 23:44, 02.06.2020

IP: 37.248...226

Toc byłeś wznosiłes ręce a teraz suszowego szukasz??

Eq @ 23:46, 02.06.2020

IP: 37.248...226

Kler

do Aaaa 22:13 @ 23:47, 02.06.2020

IP: 31.0...167

Jeśli dla Pani/Pana jedyne kryteria co do wyboru to jest to, że ma żonę i dziecko i nie czyta z kartki to pogratulować. Tak jak żołnierz kurski mawiał : ,,ciemny lud to kupi" Przeciez partia z której się wywodzi prezydent to zwykła bandyterka polityczna. To co robil sasin to pod paragraf idzie .Widocznie nie dociera do fanatykow PiS. Skoro maja tak wiernych poddanych to robia to co robia

Diana @ 23:48, 02.06.2020

IP: 37.248...226

Za 14 + a kiełbasa 35 zł

ccc @ 00:06, 03.06.2020

IP: 188.146...162

a tym rolnikom ciongle bida. bidolo i bidolo, a kase łupio co nimiara.

żenada @ 00:40, 03.06.2020

IP: 31.0...28

tak to jest jak trafia się przyg#łup który albo myśli albo mówi.....
potem mówi ale nie wie o czym mówi....
i w końcu mówi ale nie myśli bo musi zaraz podpisać coś czego nie rozumie bo nie myśli...
A potem pokazując środkowym palcem zaczyna obiecywać: tu będzie to a tam będzie tamto......
I tak to du#pa pokazał naiwniakom gdzie ich ma...................
A prawie stuletnie babcie mało co nie popuściły by się do "wieloletniego obiecywacza" przytulić.......... biada temu krajowi...
najlepsze jest to że to stado baranów wierzy że du#pa przyjechał specjalnie do nich
a on ma ich w dudzie

głosuje na pana @ 00:41, 03.06.2020

IP: 185.166...198

Andrzej Duda ma jaja/f16 itd itp

tl @ 01:42, 03.06.2020

IP: 185.242...72

żenada, długo nad tym myślałeś? Chyba wcale, bo Ty myślisz albo piszesz.

drop @ 02:05, 03.06.2020

IP: 37.248...72

temu"panu"; już podziękujemy;

Toro USA @ 05:17, 03.06.2020

IP: 78.40...239

Niebezpieczny człowiek dla Narodu Polskiego zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę 447 ...

Toro USA @ 05:20, 03.06.2020

IP: 78.40...239

Judeopolonia mu się marzy co często można było wyczytać między wierszami. Bredził coś o judeochrześcijaństwie o tym że każdy Polak ma domieszkę żydowskiej krwi... Szkoda słów

kl @ 05:28, 03.06.2020

IP: 178.235...42

A ,,Baja,, myślę inaczej. Polska głupota i nienawiść wybrała pis i dudę. Mam nadzieję, że teraz polski rozum pogoni ich gdzie pieprz rośnie razem z biskupami.

zenek @ 05:38, 03.06.2020

IP: 37.248...92

wystrugana pacynka katarynka przyjechała nakręcona przez dżepetto z zoliborza i tak plaplapla plaplapla

tl @ 06:18, 03.06.2020

IP: 185.242...72

Zenek, to lepiej niż pacynka Putina czy pani kanclerz.

fred @ 06:30, 03.06.2020

IP: 5.173...141

szabes-goj

eeeee @ 08:07, 03.06.2020

IP: 176.109...160

Co on zgubił się?

Wiszący Dzik @ 08:10, 03.06.2020

IP: 83.24...136

Duzo już wpisów pewnie nie będzię. To ja tak "podsumuje" ( jak mnie to "puszczą " cenzorzy z Bożej łaski z tego portalu). Ja to tylko pamietam jak on został prezydentem, to parę dni po tym "puścił" się skuterkiem wodnym po morzu ze swoją małżonką o dumnym panieńskim nazwisku Kornahauzen ( czy jakos tak). Pomyślałem wtedy:Oo! -nie jest dobrze. Zachował się jak jakieś dziecko. Ta scena jak on sobie jeździ skuterkiem po morzu to była scena jak by żywcem wyjeta z teledysków disco- polo.No tandeta- no.

BACA @ 08:19, 03.06.2020

IP: 95.49...160

nikodem dyzma

ohoooo @ 08:26, 03.06.2020

IP: 79.188...26

brak zachowania odległości min. 2 m. !! zgromadzenie na pewno powyzej 150osob..

zgromadzenie bez masek !!
halllooo Minister Zdrowia ?
Halooo Płokułatuła ???
halooo co to za przyklad Prezydencie Duuuuuda !!

Une dają @ 08:45, 03.06.2020

IP: 78.152...89

mam sąsiadkę emerytkę lat 85 , czeka na obiecaną 14 i 15 od PIS. To,że "une dają" to oznacza iż PISowcy głosujący na nich to szmalcowniki tzw Judasze. Dadzą 1200 a zabiorą w podatkach 2000.

max @ 09:06, 03.06.2020

IP: 83.6...41

Wielka szkoda, że nie odwiedził elektrowni w Ostrołęce, a miał tak bliziutko. Cała Polska zobaczyłaby jak " dojna zmiana " potrafi budować potęgę kraju. 1 mld zł wyrzucone w błoto i nie ma winnego. Spółki energetyczne i górnicze ledwie " zipią " a on nie raczył ich odwiedzić w tak trudnym okresie. Jaki z niego przywódca.

Antek @ 09:15, 03.06.2020

IP: 5.173...154

Przez PiS zaraz będziemy mieć tylko oceny na pułkach, inflacja najwyższą od lat 90, bezrobocie ciągle rośnie, chleb najdroższy w historii. Za żadnej partii od 90 lat nie było tak źle jak za PiSu. A do tego przez 5 nie potrafią rozliczyć ani jednego przekrętu PO:(

Ada @ 09:36, 03.06.2020

IP: 5.173...103

Pani Prezydentowa Agata pszynajmiej z klasą jak i Prezydent Pan Prezydent to pszynajmiej jest stateczny co mówi to i realizuje tylko wszystko wymaga czasu i nie leje Polakom wody jak Kosiniak czy inne partie takiego Prezydenta co się nie można powstydzic jest Andrzej Duda pszynajmiej żyje się lepiej mam dużo znajomych co wyszli na prostą chociażby za 500+czy i większe zarobki bo ten Rząd pszynajmiej Polski nie sprzedaje jak robili popszednicy tylko idą za Polska i Polakom pomagają mój Prezydent Andrzej Duda a nie jakiś Trzaskoski, Kosiniak czy inne lejwody.

Antek @ 09:49, 03.06.2020

IP: 5.173...154

Pani prezydent i Pan prezydent ciągle kompromitują Polskie za granicą. Duda stojący i podpisujacy dokumenty przy siedzący Tupie to największa kompromitacja Polskiego prezydenta w historii. A pani prezydent rusza się w tak sztywny i spięty sposób że aż żal na nią patrzeć jak się męczy:(. A śmieci i chleb są tak drogie za Dudy:(.A i te przekręty z maseczkami,

do Ady @ 10:32, 03.06.2020

IP: 194.50...136

Popieram Twój wpis , ładnie to opisałaś. smile smile smile

jkhjn @ 10:34, 03.06.2020

IP: 77.253...16

90 procent mu dali - to się piski popisały brawo gratuluję tak wspaniałego uwielbienia dla dla adriana

Wyborca @ 10:53, 03.06.2020

IP: 188.146...137

Psy szczekają , karawana idzie dalej.

Sk/mUTEK @ 11:03, 03.06.2020

IP: 185.69...66

Andrzej Duda

Popieram
Głosuje

laughing laughing laughing

Anka Grafomanka z d. Kaszanka @ 11:09, 03.06.2020

IP: 159.205...159

Dzień dobry!

AntyPiSowskie kundelki ujadają, toczą pianę z pyszczków, z nelwów popuszczają w porcięta, a ja - Anka Grafomanka z domu Kaszanka - spokojnie popijam herbatkę, chrupię kruche ciasteczka i śmieję się z antyPiSowskiej tłuszczy...

Pozdrawiam... smile

Anka Grafomanka z d. Kaszanka @ 11:13, 03.06.2020

IP: 159.205...159

Do Antek @ 09:49,

Drogi Antoni! Moja rada: dej se na wstrzymanie! Nie podniecaj się tak, niebożę, bo z tej podniety dostaniesz zmarszczek albo, nie daj Boże - POpuścisz w porcięta... Hi... Hi... Hi...

Pozdrawiam...

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 11:27, 03.06.2020

IP: 217.146...87

Paqrafrazyjąc pewne powiedzonko:

"Tak blisko końca prezydentury, a jeszcze tyle do podPiSania", bo jesli nie on, to kto?laughing laughing laughing

A, gdzie szanowne koleżeństwo tego Pana, "Ruchadło leśne", "seba, co sra do chleba" i "dzika foczka", no i gdzie się podziała Jolancia??? laughing laughing laughing

Wybory coraz bliżej, a Pana Adriankowe poparcie, leci na pysk - jak tak dalej pójdzie, to za chwilę, może sie okazac, że nie wejdzie do II tury laughing laughing laughing

Czy ktoś mógłby zapytać tego Pana, jak się czuje po następnym napluciu mu w twarz przez Jarosława, powrotem Kurskiego na prezesa TVPiS?

Obecnie, plucie w twarz jest szczególnie niebezpieczne, w obliczy pandemii, roznoszonej drogą kropelkową.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 11:31, 03.06.2020

IP: 217.146...87

- Adrian, podPiSuje te 2 miliardy dla TVPiS i nie pierd...
- nie podpiszę, jeśli Kurski zostanie na stanowisku Prezesa TVPiS!
- dobra, Adrian, wygrałeś, odwołujemy Kurskiego ze stanowiska.
- ok, podPiSuję.

"Jacek Kurski, ponownie powołany na stanowisko Prezesa TVPiS" - tak sie robi w ch... "głowę państwa", nie pierwszy zresztą raz laughing laughing laughing

TVP @ 11:37, 03.06.2020

IP: 176.119...25

Nikodem Dyzma umiał samodzielnie myśleć, a ta du..pa musi prosić pozwolenie sikać od kaczora.

Anka Grafomanka z d. Kaszanka @ 11:38, 03.06.2020

IP: 159.205...159

Dzień dobry!

Janie Koń-Don Walski, zasmucasz serce me. Gdzie podział siem twój dowcip, polot i fantazaja. Ech, mój obwiesiu, starzejesz siem, ino popuszczasz w portki i PiSzesz niestrawne suchary. Stajesz siem nudny. POpraw siem, mój hetmanie...

Pozdrawiam...

Ico @ 11:42, 03.06.2020

IP: 178.235...6

Jest oficjalny komunikat spółek o budowie w Ostrołęce bloku gazowego. I co biedne trolle z MO na to? :DDDDDD

do pisotrolla Ico @ 11:49, 03.06.2020

IP: 46.170...1

A co z miliardami zmarnotrawionymi na dotychczasową budowę. Zdaje że następna "budowa" to tylko przykrywka żeby PiSowcy mogli brać nadal kasę.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 11:50, 03.06.2020

IP: 217.146...87

A, ile było "oficjalnych komunikatów" w sprawie budowy węglowej - przecież już nawet przedstawiciel wykonawcy był z wizytą w Ostrołęce - nie pamiętasz???

Wybory coraz bliżej, a więc taki komunikat, to nic nowego - było ich już kilka, jesli nie kilkanaście, oczywiście,w szystkie oficjalne.

Był nawet taki, niejeakiego Tchórzewskiego, podobno minostra, że Polska idzie w kierunku energetyki jadrowej, a pierwszy prąd z takie elektrowni miał popłynąć w 2023 roku - elektrowni miało być kilka laughing laughing laughing

Ala @ 13:02, 03.06.2020

IP: 5.173...103

Chciała byś mieć taką figurę i tak wyglądać jak Pani Prezydentowa tak tak za popszednikow było lepiej ze bieda biedę goniła skończyły się kreski w sklepach i kredyty w bankach rodzin nie stać było na wczasy wyjechać a dzisiej za rządu PIS brak miejsc a hotelach itp bo żyje się lepiej a jak korzystasz to co rząd pomaga to porostu nie biesz KO da ci wszystko i nic

TT @ 13:14, 03.06.2020

IP: 2405:8100...bb2d

O godz. 13:00 dziś zaczał koniec PiSu!

Ja @ 13:18, 03.06.2020

IP: 188.146...84

Już nie mogę doczekać się wyborów aby zaglosowac na pana prezydenta Andrzeja Dude!

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 13:25, 03.06.2020

IP: 217.146...87

Wiemy, smrodku, wiemy - już przebierasz nóżkami, jakby Ci ktoś drzwi do Toy Toya zamknął przed nosem laughing laughing laughing

Na tę chwile, to martw się o to, czy "Twój" wybraniec przejdzie do II tury laughing laughing laughing laughing laughing

Do Anka Grafomanka Antek @ 13:34, 03.06.2020

IP: 5.173...154

Aniu nie od dzsiaj wiadomo że jests fanatyczną zwolenniczką PiSu i Jarosława K. Pomyśl sobie że gieny Jarka się zmarnują chyba że oczarojesz go swoją osoba. Razem możecie wydać następcę prezesa. Podobno prezes jest jeszcze prawiczkiem i może zrobisz z niego mężczyznę. Nie przejmuj się jeśli jesteś wyższa od prezesa bo oto nie trudno:P będziesz najwyżej chodzić na klęczkach;).

TT @ 13:36, 03.06.2020

IP: 2a0b:f4c2...1

Do Ja @ 13:18,

Myslisz o Andriana Du...pę...

jancio @ 13:40, 03.06.2020

IP: 83.24...81

Do ico z 11,42.
Czytaj chłopie ze zrozumieniem. PKN Orlen oświadczył że przystąpi do realizacji po uzyskaniu zgód środowiskowych i po zapoznaniu się z kosztami tej inwestycji.
Odpowiedz sobie na kilka pytań ; jak duży to będzie blok - podaj moc w MWe lub MWt , jakie będą koszty , kiedy zostanie wybudowany i przede wszystkim skąd gaz na takę inwestycję i jaka będzie cena produkowanej en. elektr.Myślenie nie boli

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 13:59, 03.06.2020

IP: 217.146...87

Cyt.:
"Razem możecie wydać następcę prezesa."

Nie da rady, oba samce wink

NEO @ 14:25, 03.06.2020

IP: 194.50...42

HEHEHE. Jak to mówi TVP Niemcy zazdroszczą nam wszystkiego.
Ciekawe jak spłacimy ten kredyt który mamy teraz

Kaczor jaro @ 14:56, 03.06.2020

IP: 94.254...57

A ja tam zagłosuję na J Kaczyńskiego ups literówka, na A Dópe ups literówka na pincetplusa albo innego minusa.

Kris @ 17:07, 03.06.2020

IP: 185.204...178

I te strazaki w brudnych mundurach bleee

Leśneru ch adło @ 17:26, 03.06.2020

IP: 94.254...57

Andżej jakie ty masz ślicznepi z dynapoliczkach, nie daruję ci tej nocy

stach @ 18:14, 03.06.2020

IP: 176.109...255

słabe wystąpienie jeszcze słabszego prezydenta. Bredził jak w ostrym cieniu mgły.

Heh @ 18:41, 03.06.2020

IP: 94.254...100

Komentatorzy...... Pertolone LEWACTWO. Pacholki ryzego.

Do heh @ 19:16, 03.06.2020

IP: 94.254...57

Ty to nie pac.hoł jesteś, ty jesteś obcią.gacz kota prezesa.

Emigrant... @ 19:32, 03.06.2020

IP: 2a01:598...1f1c

Duduś,długopisie....Tobie już podziękujemy,jak i twoim mocodawcom....

Mieszkaniec Czerwins @ 19:49, 03.06.2020

IP: 31.0...74

Pan Czartoryski mija się z prawdą pisząc że gmina Czerwin jest jego rodzinną gminą. Niech moja-Ostrołęka sprawdzi ten wątek i raz na zawsze ustali skąd on pochodzi .

Sk/mUTEK @ 20:01, 03.06.2020

IP: 185.166...193

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 13:59, 03.06.2020
IP: 217.146...87

Cyt.:
"Razem możecie wydać następcę prezesa."

Nie da rady, oba samceA TO PAN NIE Z LGBT+ GENER ?

NO PROSZĘ
ROŚNIE NAM OPOZYCJA DO PO I PSL
A TĘCZOWE PARTIE NIE TOLERUJĄ PRAWDYlaughing laughing

Sk/mUTEK @ 20:06, 03.06.2020

IP: 185.166...193

Jak sobie zwolennik PO wyobraża głosowanie na Trzaskowskiego ?

toż to kandydat

DUBLER
DUBLER
DUBLER
DUBLER

jak głosować na DUBLERA ???

nie mogli wystawić normalnego kandydata ?


laughing laughing laughing

DoSk/mUTEK Antek @ 20:13, 03.06.2020

IP: 5.173...154

Czemu PiSoZOMO nie rozliczyło jeszcze POwcow????
Pomyśl sobie jaki zaszczyt by spotkał Ostrołęke gdyby Anna PiSanka rozprawiczyla prezesa. A i władze byli by komu przekazać:P A na ich pałac byśmy oddali im dwie wierzę Kaczyńskiego;).

Ostry cień mgły @ 20:39, 03.06.2020

IP: 83.25...101

Przecież PiS boi się rozliczyć PO, bo nakradli sami więcej. Może jak by prezes stracił dziewictwo z Anną PISanką to by się trochę wyluzował :P Aniu PISanko tylko pamiętaj, żebyś się ładnie wymalowała, ubrała i dokładnie umyła dla prezesa co by krów nie było od ciebie czuć bo on miastowy:P

Truposław Kłamczyński @ 21:08, 03.06.2020

IP: 188.147...209

Adrian Pupa jak zwykle robi z siebie pajaca. przez 5 lat jeżdził na nartach, podpisywał wszystko co mu Truposław przysyłał, łąmał konstytucje na zawołanie - aż tu nagle sie obudził z kolejnymi obietnicami, inwestycjami.
Gdzie milion samochodów elektrycznych ?
Gdzie 100 000 mieszkań ?
Oczko plus , pokraki .......

tl @ 03:50, 04.06.2020

IP: 185.242...72

Truposław Kłamczyński, opozycja da Ci wszystko.

Gość @ 05:35, 04.06.2020

IP: 2a00:f41...f992

Patrzajta ludzie. Skasowali mój komentarz.

Do Polak maly @ 06:21, 04.06.2020

IP: 178.235...223

A jak Biedroń zostanie prezydentem to pierwsza dama jak będzie miała na nazwisko ??

do piszących tu @ 06:45, 04.06.2020

IP: 83.9...107

cyt: "Krytykujcie jak chcecie. Wam się nie w głowach a w du****pach poprzewracało. Marzy wam się ocet na półkach, odsetki od kredytu 80%rocznie,20%bezrobocie,zasiłek na dzieci w wysokości wartości 1 bułki,podatek dochodowy 22% inflacja 70%rocznie.To będziecie mieć taki dobrobyt jak wygra Trzaskowski lub Hołownia czy Kosiniak. Poczytajcie co po posiedzeniach rady polityki pieniężnej wypowiadają się ich doradcy."

Starszym dla odświeżenia pamięci, młodszym do wiadomości, wszystkim pod rozwagę.

Mieszkaniec AW @ 07:09, 04.06.2020

IP: 83.137...105

Co wy daliście mu do zercia że onpóźniej pieprzył od rzeczy

do "do piszących tu @ 06:45, 04.06.2020 IP: ... @ 07:57, 04.06.2020

IP: 78.152...89

Gdzie ty chodzołeś do szkoły , że piszesz brednie. PISowskie rozdawnictwo już spowodowało inflację ponad 30%. Ty nie masz pojęcia o ekonomii. Od 5 lat rządzi PIS , a co mamy? Stadnina J. Podlaski w ruinie. SKOKIi 5 mld strat, Getback 2,5 mld strat. Odpowiedzialny za SKOKi w senacie PIS. 2 mld na TVPIS a chorym PIS z Dudą pokazał palec Lichockiej. Jedno co na pozostawi PIS po swych rządach to jak zapowiedział Polska w ruinie i to realizuje. Na szacunek każdy musi sobie zasłużyć ,

Nocny kochanek @ 07:58, 04.06.2020

IP: 37.248...209

Andżeju! Jak Ci na imię?

buzdygan @ 07:59, 04.06.2020

IP: 185.166...182

Nie jestem członkiem PiS-u, tylko sympatykiem, obserwowałem na bieżąco sprawowanie urzędu PrezydentaJako sympatyk PiS-u i obywatel, obserwujący "na żywo" kierowanie Państwem Polskim przez Prezydenta Andrzeja Dudę, powiem krótko i dosadnie: Prezydent Andrzej Duda, kontaktując się w jakikolwiek sposób, w czasie pełnienia przez siebie obowiązków symbolicznej głowy państwa ( a nawet i wcześniej) z osobami pokroju "leśne ru**adło", "seba, co s** do chleba" i im podobnymi, popełniłby -delikatnie mówiąc- karygodny i niewybaczalny błąd!
Jeżeli bezwzględną prawdą, nie manipulacją, jest to, o czym wielokrotnie pisał JKzO, a o czym wspomniałem powyżej, to Prezydent Andrzej Duda okazałby się więcej, niż lekkoduchem i człowiekiem niegodnym piastowanego przez siebie najwyższego stanowiska w państwie, niegodnym szacunku i zaufania Narodu Polskiego.
Myślę, iż czas rozwiąże tę zagadkę i wcześniej, czy później Polacy poznają prawdę...

buzdygan @ 08:10, 04.06.2020

IP: 185.166...182

Pierwsze, niedokończone zdanie powinno być usunięte, a akapit jest niezamierzony. Przepraszam!

X @ 09:46, 04.06.2020

IP: 83.137...105

Der mor....de jak zawsze ???????

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 10:43, 04.06.2020

IP: 78.152...118

PiSutek, no jeszcze nie ma tak, żeby dwaj mężczyźni mogli sobie wzajem, spłodzić dziecko i nie ma to nic wspólnego, czy to z gender, czy LGBT - cały czas dajesz poPiSy swojej tępoty umysłowej, ale czasami, przerastasz nawet sam siebie.

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 10:45, 04.06.2020

IP: 78.152...118

Cyt.:
"Myślę, iż czas rozwiąże tę zagadkę i wcześniej, czy później Polacy poznają prawdę..."

Jaką zagadkę, Ty chcesz rozwiązywać, chcesz wyważać otwarte drziw i rozwiązywać,dawno już rozwiązaną "zagadkę"???

Wpisz sobie w google "duda ruchadło leśne" i będziesz wszystko wiedział.

Don @ 12:59, 04.06.2020

IP: 83.3...9

Nie rozumiem tych ochów i achów dla dudy i pis w naszym powiecie. Oni nic dla was ludziska nie zrobili. Takich złodziei i kolesiowców to jeszcze po 45' w Polsce nie było. Nawet PO tyle nie nakradło przez osiem lat co ci w 4.

Anna @ 13:05, 04.06.2020

IP: 37.30...9

Dziękujemy panie prezydencie za uczciwość i zrealizowane obietnice m. in obniżka wieku emerytalnego. A że ktoś mówi że nie ma w Polsce demokracji? Mi nikt nie ogranicza demokracji i robię co chce

Anna @ 13:10, 04.06.2020

IP: 37.30...9

Przynajmniej nie sprzedają majątku. Mamy przykład pksow i nieruchomosci sprzedane za grosze i później likwidacja, sprzedanie za bezcen bankow itp itd.. Nie udało im się sprzedać Lotu naszczescie

Jan Kowalski z Ostrołęki @ 18:47, 04.06.2020

IP: 77.111...99

A, po co Ci banki, po to, żeby Kaczyński mógł wzywać do siebie ich dyrektorów???

Co masz z tego, że PiSiory wydały na PeKaO S.A. 11 miliardów złotych, po to tylko, żeby zdobyć kilkaset dodatkowych synekur, w tym jednej dla syna Banasia?