wtorek, 15 czerwca 2021 r., imieniny Jolanty, Wita, Wioli

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ekspresowa wizyta premiera Morawieckiego w Ostrołęce. Szef rządu spędził w naszym mieście zaledwie pół godziny (zdjęcia, wideo, relacja na żywo)

W sobotę Ostrołękę odwiedził premier Mateusz Morawiecki.

Zaledwie pół godziny trwała wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w Ostrołęce. Szef rządu w sobotnie popołudnie powitał mieszkańców na parkingu przy Ostrołęckim Centrum Kultury. Następnie przeszedł na skwer im. Lecha Kaczyńskiego, gdzie złożył kwiaty.

Relacja na żywo

Wizyta premiera Morawieckiego zaplanowana była na godz. 15.45. Niestety przyjazd szefa rządu opóźnia się.

Reklama

Wcześniej Morawiecki odwiedził Łomżę, Ostrów Mazowiecką, Pisz i Kolno. Jego nieformalne wizyty, które nie są organizowane przez Kancelarię Premiera, mają na celu wsparcie kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy, który stara się o reelekcję.

Na parkingu przy Ostrołęckim Centrum Kultury wciąż przybywa osób. Na szefa rządu czeka już około 200 osób.

Część osób została wyposażona w tablice "DUDA 2020", które pojawiają się na spotkaniach, w których bierze nie tylko prezydent Andrzej Duda, ale także prawicowi politycy, którzy wspierają w terenie jego kampanię.

Reklama

Morawiecki w drodze

Jak poinformował poseł Arkadiusz Czartoryski, premier Morawiecki minął już Miastkowo i jeszcze przed 17.00 pojawi się w Ostrołęce.

Trwa odliczanie do przyjazdu. Polityk PiS ma pojawić się w naszym mieście już za kilka minut.

Z nieco ponad godzinnym opóźnieniem premier Mateusz Morawiecki pojawił się na parkingu przy OCK około godz. 16.50.

Reklama

Premier wizytę w Ostrołęce rozpoczął od rozdawania ulotek.

Chętni mogą zrobić sobie z premierem pamiątkowe zdjęcie. O odpowiednie tło z hasłami promującymi prezydenta Andrzeja Dudę dbają osoby wyposażone w specjalne tabliczki "DUDA 2020".

Na jednym z płotów szef rządu zawiesił baner prezydenta Dudy. Premier kieruje się ulicą Prądzyńskiego w stronę ul. Kopernika. Niebawem dotrze na skwer im. Lecha Kaczyńskiego.

Szef rządu złożył kwiaty i zapalił znicz przed Pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego i tablicą upamiętniającą wizytę śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

To koniec wizyty premiera w Ostrołęce. Na ul. Kopernika premier wsiadł do rządowej limuzyny za chwilę opuści nasze miasto. Polityk PiS w naszym mieście spędził zaledwie pół godziny.

- Ostatni punkt na dzisiejszej mapie - Ostrołęka, przywitała mnie mnóstwem uśmiechniętych twarzy. Najmłodsi i seniorzy - wszyscy Państwo pokazaliście, że Polska jest silna Rodziną i tradycyjnymi wartościami. Dopóki będę premierem, a prezydentem Andrzej Duda  - zawsze będziemy Was wspierać i harmonijnie współpracować na rzecz Polski i Polaków - napisał na Facebooku premier Morawiecki.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Premier Mateusz Morawiecki w Ostrołęce

Więcej zdjęć: Premier Mateusz Morawiecki w Ostrołęce

Wyświetleń: 35219 komentarze: -
13.06.2020, 15:55r. Drukuj
Powrót