poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Zwiedzaj Mazowsze w wakacje z Biletem Turysty Kolei Mazowieckich

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. przy przejazdach pociągami KM, pasażerowie będą mogli korzystać z oferty specjalnej - Biletu Turysty. To bilet sieciowy imienny i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM przez trzy dowolnie wybrane dni na obszarze ograniczonym stacjami.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez trzy dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Reklama - Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży - podkreśla Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich.

Bilet Turysty można kupić w kasach biletowych i biletomatach już za 67 zł. Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie: turysta.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center (22) 364-44-44.

Dodatkowo z Biletem Turysty otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej: dokultury.mazowieckie.com.pl.

Fot. Koleje Mazowieckie

Wyświetleń: 606 komentarze: 0
28.06.2020, 08:53r. Drukuj
Powrót