środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Wiosenne czarowanie" to już tradycja. Mieszkańców Aleksandrowa do tańca porwał Jacek Gwiazda (zdjęcia)

Mieszkańcy Aleksandrowa (gm. Lelis) wzięli udział w kolejnej już edycji wiosennego czarowania. Uczestnicy imprezy wspólnie bawili się w rytm szantów, country, a nawet disco polo. Na dzieci czekało mnóstwo ciekawych atrakcji - dmuchana zjeżdżalnia, kram z zabawkami i wiele innych. 

Koncertem Wiosennego Czarowania mieszańcy Aleksandrowa powitali wakacje na Kurpiach.

Reklama - To była bardzo dobra zabawa dla dzieci i dorosłych Fundacja Wspieramy zorganizowała wspólnie z nami XIV Koncert Projektu Wiosenne Czarowanie. Druh Robert Próchnicki zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewania piosenek nie tylko harcerskich. Na scenie pojawiły się również lokalne gwiazdy sam Jacek Gwiazda oraz Wojciech Dudkowski, Justyna Niedzwiecka i Maja Zera - informują organizatorzy imprezy.

W trakcie dmuchana zjeżdżalnia, kram z zabawkami, kolorowe balony oraz zabawa przy ognisku. Tak wielu ludzi sprawiło, że było miło. Pomagali, przygotowali, pośpiewali, przybyli i dobrze się bawili.

Reklama - Koncert to sprawdzona i uniwersalna, a jednocześnie atrakcyjna forma spędzania wolnego czasu i przesłania pozytywnych treści. Poprzez piosenkę i wytwarzającą się wspólnotę jej przeżywania i współuczestnictwa, jednocześnie promujący ruch harcerski oraz pokazujący łatwość współdziałania różnych organizacji i jednostek w jednym wspólnym celu. To spotkanie pełne radości i dobrej zabawy dla wszystkich, którzy zostali oczarowani piosenką - czytamy w relacji z imprezy.

Impreza odbyła się w sobotę 27 czerwca na placu wiejskim w Aleksandrowie.

Fot. Robert Niedzwiecki

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjne czarowanie w Aleksandrowie

Więcej zdjęć: Wakacyjne czarowanie w Aleksandrowie

 

Wyświetleń: 1800 komentarze: 0
29.06.2020, 11:01r. Drukuj
Powrót


Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
PWSIP

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Kangurek
Ynet.pl
Sklep Enter