środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego 35-latka, który kierował skuterem. Miał ponad dwa promile

W niedzielne popołudnie funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Ostrołęce, będąc w czasie wolnym, zatrzymał nietrzeźwego kierującego motorowerem. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile, a pojazd nie posiadał ani aktualnych badań technicznych, ani ważnej polisy OC.

Policjantem jest się zawsze. Świadczy o tym postawa jednego z mundurowych Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Reklama - W niedzielne popołudnie (28 czerwca), będąc w czasie wolnym od służby, policjant dokonał zatrzymania 35-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który kierował skuterem malaguti będąc w stanie nietrzeźwości. Następnie poinformował o tym fakcie dyżurnego. Skierowany na miejsce patrol dokonał badania trzeźwości na zawartość alkoholu w organizmie. Urządzenie wskazało ponad 2 promile. Ponadto policjanci ujawnili, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych ani ubezpieczenia OC - informuje mł. asp. Aneta Waracka z ostrołęckiej komendy policji.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Wyświetleń: 1082 komentarze: 1
29.06.2020, 11:47r. Drukuj
Powrót


R7 @ 14:21, 29.06.2020

IP: 5.173...158

Widziałem sytuację.. ten gość to policjant ..?? On jak kryminał wygląda 😅😅

Reklama

LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
PWSIP

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Kangurek
Ynet.pl
Sklep Enter