środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w Kuninie i Ponikwi Dużej

W związku z planowanymi pracami związanymi z przebudową mostu na przepust w ciągu drogi powiatowej nr 2573 W Goworowo-Ponikiew Duża - Kunin, na czas robót zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, która będzie obowiązywała od 1 lipca od godziny 9.00 do 1 października do godziny 19.00.

O zmianach informuje Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Reklama Przewidywany okres obowiązywania czasowej organizacji ruchu wynosi 8-12 tygodni. W razie wcześniejszego zakończenia prac, informacje o przywróceniu stałej organizacji ruchu zostaną przekazane z siedmiodniowym wyprzedzeniem.  

W związku z planowanymi pracami związanymi z przebudową mostu na Orzu w ciągu drogi powiatowej nr  2572 W Goworowo-Ludwinowo-Kaszewiec-Kunin w Kuninie, Domost informuje o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu na czas robót.

Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu przewiduje się w terminie od 6 lipca do 6 października do godz. 19.00. Przewidywany okres obowiązywania czasowej organizacji ruchu wynosi 8-12 tygodni. W razie wcześniejszego zakończenia prac, informacje o przywróconej stałej organizacji ruchu zostaną przekazane z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Ruch podczas prac remontowych będzie odbywał się według zatwierdzonego projektu czasowej organizacji ruchu.

Wyświetleń: 1867 komentarze: 0
30.06.2020, 09:20r. Drukuj
Powrót