środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Letnie wystawy malarstwa i fotografii w Ostrołęce. Co będzie można obejrzeć w wakacje?

Wakacje trwają. Galeria Ostrołęka na długie letnie dni przygotowała dla miłośników sztuki szereg interesujących wystaw. W okresie wakacyjnym w naszym mieście będzie można podziwiać obrazy autorstwa Łukasza Rudeckiego oraz poplenerową wystawę fotografii "Krainy Kurpiów i Jadźwingów". 

W okresie letnim Galeria Ostrołęka zaprasza na wystawy:

Łukasz Rudecki "Kobieta, Gest, Okno" - wystawa malarstwa

Reklama Do 31 lipca w godzinach od 10.00 do 17.00 w Galerii Ostrołęka.

Rudecki na co dzień wykłada w Katedrze Malarstwa i Rysunku na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Zrealizował dwanaście wystaw indywidualnych m.in. w Kielcach, Radomiu, Siedlcach i Warszawie. Uczestniczył w około siedemdziesięciu wystawach zbiorowych m.in w. Berlinie, Częstochowie i Toruniu na których był nagradzany. 

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne i Białostockie Towarzystwo Fotograficzne, poplenerowa wystawa fotografii Krainy Kurpiów i Jadźwingów

Do 31 lipca w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Reklama Eksponowane prace to efekt współpracy Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego i Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego. W wyniku wspólnego działania ostrołęckiego i białostockiego środowiska fotograficznego wiosną ubiegłego roku zorganizowano plenery fotograficzne na Suwalszczyźnie i Kurpiach.

Plenerowa wystawa fotografii wielkoformatowej Pielgrzym autorstwa Mariana Zubrzyckiego

Plac Bema do 30 września.

"Blur" Niezwykła codzienność wystawa fotografii

Galeria Ostrołęka od 30 lipca do 31 sierpnia.

Wyświetleń: 551 komentarze: 0
04.07.2020, 10:05r. Drukuj
Powrót