poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Koncert zespołu SIQ i warsztaty gry na perkusji z Maciejem "Ślimakiem" Starostą

W Ostrołęckim Centrum Kultury odbędą się warsztaty gry na perkusji, które poprowadzi Maciej "Ślimak" Starosta, perkusista Acid Drinkers. Wydarzeniu będzie towarzyszył koncert zespołu SIQ. Dla uczestników przewidziane są indywidualne konsultacje. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W trakcie warsztatów z uczestnikami muzyk zaprezentuje swoje patenty na widowiskowe granie, a także odpowie na pytania nurtujące miłośników perkusji. 

Reklama - Maciej "Ślimak" Starosta to jeden z najlepszych polskich perkusistów. Od początku związany z metalowym zespołem Acid Drinkers. Współtwórca legendarnego zespołu Flapjack. Grał gościnnie w zespołach Arka Noego, Houk, 2TM23. Od czterech lat współtworzy zespół SIQ. Zdobywca wielu Fryderyków i nagród środowiska perkusyjnego. Laureat statuetki "Najbardziej inspirujący perkusista" według czytelników Magazyn Perkusista - informują organizatorzy wydarzenia.

Na wydarzenia obowiązują zapisy:  mail: cooltownia@wp.pl, tel: (29) 643-87-34.

Liczba miejsc ograniczona. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Koncert zespołu SIQ i spotkanie edukacyjne ze "Ślimakiem" odbędzie się w środę 15 lipca o godzinie 19.00, natomiast w czwartek 16 lipca o godzinie 12.00 odbędą się indywidualne lekcje gry na perkusji. Koncert i warsztaty odbędą się w budynku OCK przy ul. Inwalidów Wojennych 23.

Wyświetleń: 795 komentarze: 0
11.07.2020, 09:41r. Drukuj
Powrót