poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Informacja o wykazie nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej

Prezydent Miasta Łukasz Kulik informuje o wywieszonych wykazach dwóch zabudowanych nieruchomości położonych przy ul. Hallera i Księcia Mieszka I w Ostrołęce, przeznaczonych do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców.

Pełna treść informacji:

ul. Księcia Mieszka I

Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami /Dz. U. z 2020 r.  poz. 65 ze zm./ informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 (II piętro), został wywieszony wykaz zabudowanej nieruchomości, położonej w Ostrołęce przy ul. Księcia Mieszka I, oznaczonej numerem geodezyjnym 30575, przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców. Nieruchomość stanowi własność Miasta Ostrołęki.

ul. Hallera

Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami /Dz. U. z 2020 r.  poz. 65 ze zm./ informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 (II piętro), został wywieszony wykaz zabudowanej nieruchomości, położonej w Ostrołęce przy ul. Hallera, oznaczonej numerem geodezyjnym 40441/2, przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców. Nieruchomość stanowi własność Miasta Ostrołęki.

Wykazy ww. nieruchomości zostały zamieszczone także na stronie internetowej Urzędu Miasta Ostrołęki: https://bip.um.ostroleka.pl/artykuly/105/wykazy-i-informacje-o-wykazach-nieruchomosci.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 921 komentarze: 0
17.07.2020, 13:11r. Drukuj
Powrót