poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Giełda kolekcjonerska przyciągnęła pasjonatów staroci, antyków i niebanalnych kolekcji (zdjęcia)

Po długiej przerwie spowodowanej pandemia koronawirusa, powróciła do Ostrołęki giełda kolekcjonerska organizowana przez stowarzyszenie "Unikat - przyjazna gmina". Na wydarzenie z niecierpliwością czekali wszyscy pasjonaci staroci, antyków, militariów oraz wyjątkowych kolekcji.

Wydarzenie to doskonała okazja, by spotkać innych znajomych zapaleńców zbieractwa i kolekcjonowania wszelakich przedmiotów.

Reklama To także dobry czas, aby pochwalić się nowymi zdobyczami, czy dokonać ciekawych wymian lub zakupów wyjątkowych rzeczy czy przedmiotów unikatowych, czasami już niespotykanych.

Na stoiskach wystawców można było podziwiać okazałe kolekcje monet, kapsli, znaczków pocztowych, banknotów polskich i zagranicznych, a nawet kart telefonicznych, które już dawno wyszły z użycia. Były tez pamiątki militarne, modne niegdyś proporczyki, widokówki i wiele innych rzeczy.

Terminy giełd nie ulegają zmianie, nadal będzie to pierwsza i trzecia niedziela miesiąca. Giełdy Kolekcjonerskie OKK Unikat odbywają się od godz. 11.00 do 12.30 w budynku Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Hallera 13.

Kolejne spotkania zaplanowano 2 i 16 sierpnia.

Giełda kolekcjonerska odbyła się w niedzielę 19 lipca br. w Lokatorze.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Giełda kolekcjonerska w Klubie Lokator

Więcej zdjęć: Giełda kolekcjonerska w Klubie Lokator

 

Wyświetleń: 3066 komentarze: -
19.07.2020, 11:57r. Drukuj
Powrót