czwartek, 21 stycznia 2021 r., imieniny Agnieszki, Jarosława, Epifaniego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki o nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia na rzecz dotychczasowych dzierżawców

Prezydent Miasta Ostrołęki informuje o nieruchomości położonej w Ostrołęce przy ul. Wioślarskiej, stanowiącej własność Miasta Ostrołęki, przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców.

Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki

Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2020 r.  poz. 65 ze zm.) informuję, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Ostrołęki pl. gen. J. Bema 1 (II piętro), został wywieszony wykaz nieruchomości położonej w Ostrołęce przy ul. Wioślarskiej, oznaczonej numerem geodezyjnym 20550 i przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców. Nieruchomość stanowi własność Miasta Ostrołęki.

Wykaz ww. nieruchomości zamieszczony został także na stronie internetowej Urzędu Miasta Ostrołęki: https://bip.um.ostroleka.pl/artykuly/105/wykazy-i-informacje-o-wykazach-nieruchomosci.

Do pobrania:

- Wykaz nieruchomości przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej

 

Ogłoszenie płatne

 

Wyświetleń: 986 komentarze: 0
29.07.2020, 11:00r. Drukuj
Powrót


Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter