wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Śmierć pracownika zakładu Stora Enso. Szedł do pracy na nocną zmianę (aktualizacja)

Na terenie zakładu Stora Enso w Ostrołęce doszło wczoraj późnym wieczorem do śmierci pracownika. Mężczyznę znaleziono na ciągu pieszym. Był nieprzytomny. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili zgon mężczyzny. 

Do zdarzenia doszło we wtorek 28 lipca.

Reklama - Około godz. 21.30 na ciągu pieszym na terenie zakładu Stora Enso w Ostrołęce znaleziono nieprzytomnego mężczyznę - pracownika Stora Enso, który szedł do pracy na nocną zmianę. Na miejsce natychmiast została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili jego zgon. Czynności wyjaśniające prowadzi policja pod nadzorem prokuratury - poinformowała nas Agnieszka Stolarow, rzeczniczka prasowa zakładu Stora Enso.

Aktualizacja

O komentarz poprosiliśmy podkom. Tomasza Żerańskiego, rzecznika prasowego ostrołęckiej komendy policji.

Reklama

- Wczoraj późnym wieczorem odnotowaliśmy zgon 41-letniego mieszkańca Ostrołęki na terenie jednego z zakładów przemysłowych w Ostrołęce. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępne czynności przeprowadzone na miejscu wykluczyły udział osób trzecich - mówi podkom. Żerański.

Wyświetleń: 31192 komentarze: -
29.07.2020, 13:38r. Drukuj
Powrót


Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter