poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

W sobotę startuje Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy. Na miłośników dwóch kółek czekają jeszcze wolne miejsca

Trwają zapisy na kolejną edycję Wakacyjnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który wyruszy spod sceny przy "Kupcu" w sobotę 1 sierpnia. Trasa tegorocznego rajdu liczy 32 kilometry i biegnie przez Czarnowiec, Rzekuń, Drwęcz, Janochy, Zabiele do Suska Starego. Na chętnych czekają jeszcze wolne miejsca.

Na mecie na wszystkich uczestników czekać będzie poczęstunek, konkursy i nagrody. 

Reklama - Jest to już kolejna edycja rodzinnych rajdów rowerowych, które każdorazowo cieszą się dużą popularnością wśród ostrołęczan i mieszkańców sąsiednich gmin. Tegoroczna odsłona wpisuje się w cykl "Sportowe wakacje w mieście", który stanowi szerszą ofertę wakacyjnych zajęć, zawodów i imprez sportowo-rekreacyjnych w Ostrołęce - informuje Urząd Miasta Ostrołęki.

Wydarzenie odbędzie się przy współorganizacji miasta Ostrołęki, Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz gminy Rzekuń.

Uwaga! Dzieci do 15 lat muszą jechać obowiązkowo w zapiętym kasku na głowie. Należy zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową.

Zapisy dostępne na stronie Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy.

Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy wystartuje w sobotę 1 sierpnia o godzinie 10.00 spod sceny przy DH "Kupiec" w Ostrołęce.

Wyświetleń: 686 komentarze: 0
31.07.2020, 09:09r. Drukuj
Powrót