poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

"Najpiękniejsza Domówka Świata" - nie zapomnij o bezpieczeństwie własnym i swoich bliskich

Ze względu na pandemię festiwalowicze nie pojawią się w tym roku w Kostrzynie nad Odrą. 26 Pol'and'Rock Festival przyjął formułę kameralnych spotkań z najbliższymi pod nazwą "Najpiękniejsza Domówka Świata". Funkcjonariusze apelują, by podczas zabawy w domu nie zapominać o bezpieczeństwie. 

Pol'and'Rock Festival w tym roku przeniósł się do internetu i przyjął nazwę "Najpiękniejsza Domówka Świata".

Wszystkie zaplanowane koncerty i towarzyszące im spotkania odbędą się w warszawskim studiu, skąd będą transmitowane w internecie.

Reklama - Ze względu na pandemię COVID-19 zadbajmy o bezpieczeństwo własne i naszych bliskich. Zachowanie bezpiecznego dystansu od innej osoby, witanie się bez podawania ręki czy zakrywanie ust i nosa to nawyki, które choć proste mogą uchronić od zakażenia - apelują policjanci z ZP KWP zs. w Radomiu.

Podczas świętowania z bliskimi nie zapominajmy o bezpieczeństwie własnym i naszych współtowarzyszy. Mimo, iż sytuacja związana z COVID-19 w Polsce jest ustabilizowana, jednak epidemia trwa nadal i dlatego nie wszystkie ograniczenia zostały zniesione.

- W dalszym ciągu należy utrzymywać dystans społeczny, pamiętać o zakrywaniu nosa i ust w przestrzeni publicznej oraz często myć lub dezynfekować ręce. Pamiętajmy, że najważniejszy jest zdrowy rozsądek i zapobieganie. Zachowanie bezpiecznego dystansu od innej osoby, witanie się bez podawania ręki, zakrywanie ust i nosa czy częste mycie rąk to nawyki, które choć proste mogą uchronić od zakażenia, które może okazać się bardzo bolesne w skutkach dla nas lub naszych bliskich -  apelują policjanci z ZP KWP zs. w Radomiu.

Wyświetleń: 557 komentarze: 0
31.07.2020, 09:39r. Drukuj
Powrót