poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zyskuje na popularności. Mieszkańcy za pośrednictwem aplikacji zgłosili już ponad trzy tysiące zagrożeń

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa umożliwia mieszkańcom przekazywanie informacji o niebezpiecznych miejscach i zdarzeniach. Aplikacja zyskuje coraz większą popularność. Do chwili obecnej ostrołęccy funkcjonariusze za pośrednictwem mapy odebrali 3397 zgłoszeń o zagrożeniach.

Przekazanie informacji na temat bezpieczeństwa za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa zajmuje tylko chwilę. Reakcja policjantów jest natychmiastowa, a ich szybkie i skuteczne działania pozwalają na wyeliminowanie zagrożeń i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Reklama- Chcąc dodać nowe zgłoszenie wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, lub wejść na stronę Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, bądź innej wybranej jednostki policji, gdzie wystarczy kliknąć jej nazwę, po czym automatycznie będziemy na nią przekierowani. Obsługa mapy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna - informuje podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Do chwili obecnej policjanci otrzymali 3397 zgłoszeń dotyczących różnych obszarów bezpieczeństwa.

Reklama- Najwięcej odnotowanych sygnałów dotyczy spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych. Drugim zagadnieniem pod względem ilości otrzymanych sygnałów przekroczenie dozwolonej prędkości. Cieszymy się, że jest coraz więcej osób, dla których bezpieczeństwo staje staję się coraz ważniejsze. Pamiętajmy, że dzięki Krajowej Mapie Bezpieczeństwa każdy z nas ma wpływ na to co się dzieję, m.in. w rejonie miejsca jego zamieszkania - wyjaśnia podkom. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckich policjantów.

Ostrołęccy policjanci przypominają, że z aplikacji należy korzystać odpowiedzialnie, ponieważ każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję służb.

Fot. KMP w Ostrołęce

Odsłon: 393 komentarze: 0
11:55, 01.08.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Melvit
LUSAR
Carpexim
Bowling
Mechanix
PWSIP

Ogłoszenia

Portal gov.pl

Forum

Reklama

Kangurek
Ynet.pl
Sklep Enter