środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

TVN24: Firma Edwarda S. "stała się podwykonawcą dla spółki budującej elektrownię. Zdobywała także seryjnie kontrakty od PGE Dystrybucji"

Jak ustalili reporterzy tvn24.pl, agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego od około dwóch lat zbierali dowody świadczące o korupcyjnym procederze w związku z budową elektrowni w Ostrołęce.

Portal tvn24.pl szerzej informuje o trzymiesięcznym areszcie dla osób zatrzymanych we wtorek przez Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Reklama

- Pod lupę wzięli działalność Edwarda S., który od maja 2016 roku do czerwca 2019 roku (tak wynika z wpisów do KRS, decyzja o odwołaniu zapadła w maju) był prezesem spółki odpowiedzialnej za budowę elektrowni w Ostrołęce. Po odwołaniu trafił do zarządu prywatnej firmy działającej w branży energetycznej gdzie wspólnikami byli m.in. jego synowie i dalsza rodzina - podaje tvn24.pl.

- Ta firma stała się podwykonawcą dla spółki budującej elektrownię. Zdobywała także seryjnie kontrakty od PGE Dystrybucji - mówi nam osoba znająca ustalenia śledczych.

Więcej w portalu tvn24.pl: Korupcyjne zarzuty i areszt dla byłego prezesa elektrowni w Ostrołęce i trzech innych osób.

Czytaj także:

Trzymiesięczny areszt dla zatrzymanych przez CBA

Odsłon: 25132 komentarze: 0
23:45, 10.09.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót