środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

"Chcesz się bawić! Zadzwoń?" już w najbliższy poniedziałek. Informacje dla widzów

21 września o godz. 17.00 i 20.00 odbędzie się przełożony z 16 marca spektakl pt. "Chcesz się bawić! Zadzwoń?". Niestety, ze względu na nałożone wymogi reżimu sanitarnego nie wystarczyło biletów dla wszystkich zainteresowanych - za co organizator przeprasza.

W Ostrołęce będziemy mogli zobaczyć:

Piotra Pręgowskiego,

Dominikę Gwit,

Michała Piróga,

Katarzynę Polewany,

Michała Mikołajczyka,

Rafała Mroczka,

Dorotę Bierkowską.

Informacja dla uczestnika wydarzenia:

Organizator informuje, iż według wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i wytycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego uczestnik wydarzenia winien:

- przy wejściu na teren imprezy zdezynfekować ręce,

- wyposażyć się w materiały ochrony osobistej (maseczka lub przyłbica),

- złożyć pisemne oświadczenie o treści "Według mojej najlepszej wiedzy nie jestem chory na COVID-19, nie przebywam na kwarantannie ani pod nadzorem epidemiologicznym. Treść oświadczenia można pobrać i przynieść na imprezę,

- zajmować miejsce na sali z zachowaniem jednego odstępu między uczestnikami. Nie dotyczy: osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących,

Organizator informuje, żeby zapewnić należyty dystans uczestników może przenieść uczestników imprezy na inne niż wskazane na bilecie dostępne wolne miejsca.

Organizator informuje, iż wejście na imprezę rozpocznie się 30 minut przed planowany seansem tj. I sans godz. 16.30 i II seans godz. 19.30.

- Za narzucone na widzów obostrzenia serdecznie przepraszamy. To dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Dołożymy wszelkich starań, żeby widzowie czuli się dobrze i świetnie bawili się na imprezie - mówi Tomasz Wiśniewski, organizator.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 689 komentarze: 0
14:12, 15.09.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót