środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Praca w ratuszu dla podinspektora do spraw realizacji inwestycji drogowych

Prezydent Ostrołęki ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora do spraw realizacji inwestycji drogowych w Wydziale Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Ostrołęki. Kandydaci swoje oferty mogą składać do wtorku 22 września. 

Wymagania niezbędne to m.in. wykształcenie wyższe lub średnie na kierunku budownictwo, drogownictwo, dodatkowo uprawnienia specjalistyczne do kierowania robotami budowlanymi oraz doświadczenie zawodowe.

Reklama

Do zadań pracowniczych osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku będzie należało m.in. nadzór inwestorski oraz koordynacja przebiegu przygotowywania i realizacji inwestycji drogowych pod kątem zgodności, jakości, terminu realizacji i zakresu rzeczowo-finansowego z umową, a także ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia i sztuką budowlaną,

CV wraz z wymaganą dokumentacją należy składać do 22 września 2020r. do godziny 12.00 w Punkcie Obsługi Interesantów Urzędu Miasta w Ostrołęce, znajdującego się w Ostrołęce, przy placu. gen. J. Bema 1 lub przesłanie ich na adres urzędu drogą pocztową (decyduje data wpływu do urzędu).

Ze szczegółami oferty można się zapoznać na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Odsłon: 500 komentarze: 0
09:19, 16.09.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót