czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Trening biegowy dla chorej Lenki. Dołącz i ty! To impreza dla dorosłych i dzieci

Lenka Mazur walczy o życie i potrzebuje nasze pomocy i wsparcia. Dziewczynka choruje na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Aby ją ratować, potrzeba najdroższego leku na świecie. Nie bądźmy obojętni, włączmy się we wspólną zabawę i dołóżmy cegiełkę do zbiórki funduszy na rzecz Lenki.

Są osoby, które nie przeszły obojętnie wobec nieszczęścia dziewczynki i jej bliskich. Specjalnie dla Lenki zorganizowano trening biegowy w okolicach miejskiej plaży. Bedzie to połączenie zabawy i aktywności na świeżym powietrzu oraz charytatywnej zbiórki pieniędzy.

Reklama

Lenka to niespełna dwuletnia dziewczynka, która walczy z posępną chorobą - rdzeniowym zanikiem mięśni. Potrzebuje bardzo drogiego leku. Możesz dołączyć do zbiórki.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich o wielkich sercach do wzięcia udziału w treningu biegowym, który rozpocznie się w niedzielę 4 października o godzinie 12.00. Dystans to 2 kilometry, nie bójcie się, tu nie liczy się czas a pomoc dla wspaniałego dziecka. Jeśli waszą pasją jest bieganie, a przez bieganie można pomagać innym, pomóżmy chodź trochę zapełnić puszkę dla Lenki! - zachęcają organizatorzy.

Reklama

Trening odbędzie się "tempem żółwia". Mogą w nim uczestniczyć i dorośli i dzieci.

Biegniemy w słusznej sprawie, dla zdrowia, dla zabawy, dla Lenki! Biegnij z nami! Nie masz czasu biec? Nic nie szkodzi, puszkę mamy dużą, dołóż cząstkę siebie! Pamiętajmy, że pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat jednej osoby!

Trening biegowy dla Lenki Mazur odbędzie się w niedzielę 4 października br. Start o godz. 12.00 na miejskiej plaży. Dystans: 2 kilometry.

Szczegóły wydarzenia na Facebooku.

Wyświetleń: 1192 komentarze: 3
21.09.2020, 09:54r. Drukuj
Powrót


Papik @ 18:08, 21.09.2020

IP: 94.42...181

Jeśli to ma być tempo żółwia to ja się piszę.

Beata @ 19:39, 21.09.2020

IP: 94.254...40

Bardzo fajna inicjatywa. Czy zamiast biegu można wybrać się na spacer z Maluchem?

Kuba @ 19:45, 21.09.2020

IP: 2a00:f41...1fda

Tak, można liczy się obecność i wspólna pomoc :)

Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
Ynet.pl
Sklep Enter