sobota, 24 października 2020 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęka zagra dla Lenki! Na scenie grono lokalnych artystów. Musisz tam być!

Ostrołęka wspiera Lenkę. Już w niedzielę 18 października na scenie przy Kupcu odbędzie się impreza charytatywna, na której będą prowadzone licytacje i zbiórka pieniędzy dla dziewczynki, która zmaga się z podstępną i okrutną chorobą - SMA czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.

Lenka przyszła na świat 11 listopada 2018 roku. Od dnia urodzenia rozwijała się prawidłowo. W marcu tego roku przydarzył jej się drobny wypadek. Dziewczynka miała złamaną kostkę w śródstopiu. Po zdjęciu ortezy zaczęła być mniej sprawna. Rodzicom zapaliła się czerwona lampka. Niestety, wyniki badań okazały się ciosem. Lenka choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Reklama

Zbiórka trwa w całym kraju, ale funduszy wciąż brakuje

Pieniądze zbierane są w całej Polsce, również na www.siepomaga.pl/lenka. Na razie udało się zebrać około 2 mln zł, a potrzebne jest ponad 9,5 mln zł. Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wspierają Lenkę jak potrafią. Organizowane były wydarzenia i zbiórki, to jednak wciąż mało, dlatego w niedzielę 18 października działamy dla Lenki po raz kolejny. Już w niedzielę 18 października na scenie przy Kupcu odbędzie się impreza, na której będą licytacje i zbiórka pieniędzy na rzecz dziewczynki.

Reklama

Na scenie wystąpi plejada lokalnych artystów. Kogo zobaczymy?

Przed publicznością wystąpią wokaliści i zespoły dobrze znane na rodzimym gruncie. Usłyszymy m.in. wspaniałą kurpiowską śpiewaczkę Apolonię Nowak, zaśpiewają też Justyna Niedźwiecka, Adam Wołosz i Jakub Pazio. W charytatywnej akcji na scenie wystąpią także zespoły - Droga na Ostrołękę, Piotr Grzyb&Zupa Grzybowa oraz duet akordeonowy Mamzel i Vertim

Licytacje poprowadzi Staszek Orłowski

Impreza charytatywna odbędzie się w niedzielę 18 października na scena przy Kupcu, w godz. 12.00-18.00.

Fot. siepomaga.pl

Odsłon: 1321 komentarze: 0
09:05, 14.10.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Oclean
LUSAR
Carpexim
Bowling
PWSIP
IdealLine

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Kangurek
Neo
HydroDev
Ynet.pl
Sklep Enter