niedziela, 5 grudnia 2021 r., imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ostrołęckie szkoły i przedszkola korzystają z platformy zakupowej. Co znalazło się na liście szkolnych zakupów we wrześniu?

Od kilku miesięcy ostrołęckie szkoły i przedszkola składają zapotrzebowanie na produkty lub usługi za pośrednictwem platformy zakupowej. To narzędzie, które pozwala na rozsądne planowanie wydatków i sporą oszczędność. Sprawdziliśmy, co znalazło się na liście zakupów ostrołęckich placówek we wrześniu.

Rozsądne gospodarowanie budżetem i planowanie zakupów, które pozwalają na pokrycie najważniejszych potrzeb szkół i przedszkoli to ważna umiejętność. Od kilku miesięcy jednostki oświatowe mają do dyspozycji platformę, która ułatwia im robienie zakupów i znalezienia najkorzystniejszej oferty.

Jak działa platforma zakupowa?

Jej działanie podobne jest do aukcji podczas której oferenci starają się zaproponować kupującemu jak najkorzystniejsze warunki. W przypadku konieczności zakupu określonego towaru kupujący loguje się na platformie i umieszcza ogłoszenie o chęci zakupu. Ogłoszenie to trafia do potencjalnych sprzedawców, którzy mogą przygotować odpowiednią ofertę i przedstawić ją na platformie. Podmiot kupujący obserwuje na bieżąco spływające oferty wraz z cenami i dodatkowymi opisami - dzięki temu można porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą ofertę. 

Sprawdziliśmy, jakie produkty lub usługi w miesiącu wrześniu planowały zakupić przez platformę ostrołęckie szkoły i przedszkola.

Szkoła Podstawowa nr 1

W miesiącu wrześniu Szkoła Podstawowa nr 1 za pośrednictwem platformy złożyła zapotrzebowanie m.in na artykuły spożywcze i środki czystości. Na liście zakupów znalazły się także 100 sztuk przyłbic oraz 10 opakowań rękawic nitrylowych. Placówka złożyła zapytanie ofertowe na zakup i dostawę 10 koszy na śmieci.

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 1

Szkoła Podstawowa nr 2

W Szkole Podstawowej nr 2 w pierwszym miesiącu roku szkolnego najpilniejszy okazał się zakup papieru ksero (20 ryz), tonerów do drukarek (8 szt.), tonera do ksero (1szt.), legitymacji szkolnych (50 szt.). Ponadto szkoła zgłosiła zapotrzebowanie na zakup talerzy obiadowych (150 szt.) i haczyków na ubrania (100 szt.) oraz nabiału, mięsa i wędlin.

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 2

Szkoła Podstawowa nr 3

Placówka we wrześniu za pośrednictwem platformy zakupowej zgłosiła zapotrzebowanie na mięso, mrożonki, ryby, owoce, warzywa.

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 3

Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa nr 4 w miesiącu wrześniu zaplanowała zakup rękawic nitrylowych (10 opak. po 100 szt.), papieru ksero (10 ryz) oraz stolików szkolnych (4 szt.).

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 4

Szkoła Podstawowa nr 5

We wrześniu szkoła złożyła zapotrzebowanie na zakup części zamiennych do kotła gazowego, ręczników bawełnianych (24 szt.), artykułów spożywczych oraz środków czystości.

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 5

Szkoła Podstawowa nr 6

W pierwszym miesiącu roku szkolnego szkoła zaplanowała zakup koszy na śmieci (10 szt.), przyłbic (na nos i usta - 50 szt., pełnych - 60 szt.) i rękawic nitrylowych. Na liście szkolnych zakupów znalazły się także papier ksero (30 ryz), worki na śmieci (1 rolka) oraz toner do ksero (1 szt.).

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 6

Szkoła Podstawowa nr 10

Placówka we wrześniu zaplanowała zakupić za pośrednictwem platformy zakupowej m.in. ręczniki bawełniane (26 szt.), mydło w kostce (219 szt.) oraz miotły do zamiatania (10 szt.).

Zakupy Szkoły Podstawowej nr 10

Przedszkole Miejskie nr 1

We wrześniu przedszkole zgłosiło zapotrzebowanie na toner do drukarki (1 szt.), tusz do drukarki (5 szt.), papier ksero (10 ryz). Planowała także zakup artykułów chemicznych.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 1

Przedszkole Miejskie nr 5 z oddziałami integracyjnymi "Leśna Kraina"

Przedszkole we wrześniu nie złożyło zapotrzebowania na żadne produkty lub usługi.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 5

Przedszkole Miejskie nr 7 "Tęczowa Kraina"

W przedszkolu w miesiącu wrześniu najpilniejszy okazał się zakup artykułów higienicznych (ręczników jednorazowych, mydła, papieru toaletowego) oraz szklanych dzbanków (8 szt.).

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 7

Przedszkole Miejskie nr 8

Placówka we wrześniu za pośrednictwem platformy planowała zakupić tusz do drukarki (6 szt.), worki na śmieci (60l pakowane po 10 szt. - 40 szt.).

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 8

Przedszkole Miejskie nr 9

Przedszkole we wrześniu nie złożyło zapotrzebowania na żadne produkty lub usługi.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 9

Przedszkole Miejskie nr 10

Przedszkole we wrześniu nie złożyło zapotrzebowania na żadne produkty lub usługi.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 10

Przedszkole Miejskie nr 13

Na liście wrześniowych zakupów Przedszkola Miejskiego nr 13 znalazły się: toner do drukarki (1 szt.), papier ksero (500 arkuszy - 20 ryz) oraz środki czystości.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 13

Przedszkole Miejskie nr 15

Placówka we wrześniu zgłosiła zapotrzebowanie na zakup suchych produktów spożywczych.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 15

Przedszkole Miejskie nr 16

We wrześniu przedszkole złożyło ofertę na zakup i odstawę papieru ksero (5 szt.) oraz artykułów chemicznych (papier toaletowy pakowany po 8 szt. - 2 szt.), ręczniki jednorazowe (2 szt.).

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 16

Przedszkole Miejskie nr 17

Przedszkole zaplanowało zakup szczotek do zamiatania (3 szt.), artykułów chemicznych, spożywczych.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 17

Przedszkole Miejskie nr 18

We wrześniu za pośrednictwem platformy placówka zaplanowała zakup warzyw i owoców.

Zakupy Przedszkola Miejskiego nr 18

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Placówka we wrześniu nie złożyła zapotrzebowania na żadne produkty lub usługi.

Zakupy Zespołu Szkół Zawodowych nr 1

Zespół Szkół Zawodowych nr 2

Placówka we wrześniu nie złożyła zapotrzebowania na żadne produkty lub usługi.

Zakupy Zespołu Szkół Zawodowych nr 2

Zespół Szkół Zawodowych nr 3

W miesiącu wrześniu szkoła złożyła zapytanie ofertowe na dostawę artykułów biurowych - papier ksero 500 arkuszy (75 szt.), kreda szkolna 100 sztuk w opakowaniu (30 szt.), marker do tablic suchościeralnych komplet 12 czarnych markerów (10 szt.) oraz żarówek LED (30 szt.).

Zakupy Zespołu Szkół Zawodowych nr 3

Zespół Szkół Zawodowych nr 4

Placówka we wrześniu nie złożyła zapotrzebowania na żadne produkty lub usługi.

I Liceum Ogólnokształcące

W miesiącu wrześniu najpilniejszy okazał się zakup pojemnika na ręczniki papierowe w roli (1 szt.) oraz worków papierowych do odkurzacza (20 szt.). Liceum zgłosiło także zapotrzebowanie na wykonanie okresowej kontroli przewodów kominowych.

Zakupy I Liceum Ogólnokształcącego

II Liceum Ogólnokształcące

Liceum zgłosiło we wrześniu zapotrzebowanie na zakup przyłbic (zakrywające nos i usta - 75 szt, zakrywające całą twarz - 5 szt.), butelek plastikowych z atomizerem (35 szt.), kart sieciowych (10 szt.) oraz tonera do drukarki (1 szt.).

Zakupy II Liceum Ogólnokształcącego

III Liceum Ogólnokształcące

W miesiącu wrześniu najpilniejszy okazał zakup herbaty. Szkoła za pośrednictwem platformy złożyła zapotrzebowanie na herbatę ekspresową w saszetkach, herbata Lipton Ekspresowa w saszetkach 100szt - 1 szt, herbata Lipton ekspresowa w saszetkach 25szt, herbata Tetly ekspresowa w saszetkach 100szt. - 1 szt., herbata Tetly ekspresowa w saszetkach 25szt. - 1 szt.).

Zakupy III Liceum Ogólnokształcącego

Wyświetleń: 1769 komentarze: -
17.10.2020, 10:30r. Drukuj
Powrót