niedziela, 5 grudnia 2021 r., imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Skrzynka skarg: "absolutny brak reżimu sanitarnego"

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Pracownicy Parku Wodnego "Aquarium" w Ostrołęce nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń, nie noszą maseczek ani przyłbic. Na terenie pływalni panuje "absolutny brak reżimu sanitarnego", a często korzystam z ostrołęckiego basenu.

Odpowiada Jakub Andrzej Żmudziński, p.o. kierownika Działu Organizacyjno-Gospodarczego w Parku Wodnym:

W Parku Wodnym w Ostrołęce obowiązuje nakaz noszenia maseczek w wyznaczonych strefach, wynikający z wewnętrznego regulaminu Parku Wodnego z dnia 6 lipca 2020 r. jak i nowego rozporządzenia Rady Ministrów (obowiązującego od dnia 10.10.2020 r.). Zagrożenie zarażeniem COVID-19 zobowiązuje zarówno klientów jak i pracowników Parku Wodnego do przestrzegania powyższych zaleceń, dlatego też pracownicy zostali przeszkoleni i wyposażeni w zalecane środki ochrony osobistej. Miejsca bezpośredniego kontaktu z klientem takie jak kasa są odpowiednio zabezpieczone szybą. W miejscach wyznaczonych są zamontowane dozowniki z płynem dezynfekującym, a także zostały oznaczone minimalne odległości jakie powinni zachować klienci. Wprowadzone zostało również ograniczenie liczby klientów na strefie mokrej do 75 proc. maksymalnego obłożenia tj. 112 osób.

Reklama

Nie zgadzamy się ze stwierdzeniem, że na basenie panuje "absolutny brak reżimu sanitarnego". Niemniej jednak sygnał przekazany przez panią jest dla nas cennym spostrzeżeniem.

Wyświetleń: 4237 komentarze: -
17.10.2020, 10:32r. Drukuj
Powrót