środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

Aktualności

W niedzielę Ostrołęka zagra dla Lenki! Będzie wiele licytacji i koncerty

Ostrołęka wspiera Lenkę. Już w niedzielę 18 października na scenie przy Kupcu odbędzie się impreza charytatywna, na której będą prowadzone licytacje i zbiórka pieniędzy dla dziewczynki, która zmaga się z podstępną i okrutną chorobą - SMA czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.

Lenka przyszła na świat 11 listopada 2018 roku. Od dnia urodzenia rozwijała się prawidłowo. W marcu tego roku przydarzył jej się drobny wypadek. Dziewczynka miała złamaną kostkę w śródstopiu. Po zdjęciu ortezy zaczęła być mniej sprawna. Rodzicom zapaliła się czerwona lampka. Niestety, wyniki badań okazały się ciosem. Lenka choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Reklama

Zbiórka trwa w całym kraju, ale funduszy wciąż brakuje

Pieniądze zbierane są w całej Polsce, również na www.siepomaga.pl/lenka. Na razie udało się zebrać około 2 mln zł, a potrzebne jest ponad 9,5 mln zł. Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wspierają Lenkę jak potrafią. Organizowane były wydarzenia i zbiórki, to jednak wciąż mało, dlatego w niedzielę 18 października działamy dla Lenki po raz kolejny. Już w niedzielę 18 października na scenie przy Kupcu odbędzie się impreza, na której będą licytacje i zbiórka pieniędzy na rzecz dziewczynki.

Reklama

Na scenie wystąpi plejada lokalnych artystów. Kogo zobaczymy?

Przed publicznością wystąpią wokaliści i zespoły dobrze znane na rodzimym gruncie. Usłyszymy m.in. wspaniałą kurpiowską śpiewaczkę Apolonię Nowak, zaśpiewają też Justyna Niedźwiecka, Adam Wołosz i Jakub Pazio. W charytatywnej akcji na scenie wystąpią także zespoły - Droga na Ostrołękę, Piotr Grzyb&Zupa Grzybowa oraz duet akordeonowy Mamzel i Vertim

Licytacje poprowadzi Staszek Orłowski

Impreza charytatywna odbędzie się w niedzielę 18 października na scena przy Kupcu, w godz. 12.00-18.00.

Fot. siepomaga.pl

Wyświetleń: 1811 komentarze: 0
17.10.2020, 13:22r. Drukuj
Powrót