środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

Aktualności

Konkurs Mikołajkowy dla dzieci 2020

Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci do udziału w konkursie mikołajkowym. Centrum handlowe nagrodzi aż 100 autorów najładniejszych kartek świątecznych. 

W tym roku ze względu na obostrzenia sanitarne Mikołaj nie będzie mógł spotkać się osobiście z dziećmi w Galerii Bursztynowej. Nie znaczy to jednak, że galeria nie pamięta o najmłodszych. Przygotowała konkurs mikołajkowy dla dzieci. Każde dziecko w wieku od 2 do 12 lat może zaprojektować dowolną techniką kartkę świąteczną dla Galerii Bursztynowej.

Mile widziane będą logo galerii oraz Miś Bursztynek. Nagrodzonych zostanie aż 100 autorów prac. Mikołaj dostarczy upominki osobiście na wskazany przez autorów adres zachowując oczywiście wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z Covid-19. Wybrane prace będą także publikowane na naszym Facebooku. 

Dodatkowo trzy najlepsze kartki świąteczne zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej, a następnie wykorzystane przy tworzeniu książeczki z kolejnymi przygodami Misia Bursztynka, a także zaprezentowane na stronie internetowej bursztynowa.pl i Facebooku.

Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie https://bursztynowa.pl.

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 2894 komentarze: 0
09:19, 19.11.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót