środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

Aktualności

Konkurs "Gwiazdkowy Anioł" odwołany. To miała być dziesiąta, jubileuszowa edycja

Z powodu epidemii odwoływanych jest wiele lubianych i cenionych przez ostrołęczan przedsięwzięć kulturalnych. Ostrołęcka Kultownia poinformowała, że w tym roku ze względu na sytuację panująca w kraju konkurs "Gwiazdkowy Anioł" nie odbędzie się. Miała to być dziesiąta, jubileuszowa edycja wydarzenia. 

Początkowo zakładano, że konkurs zostanie przeprowadzony w formie on-line. Ostatecznie zdecydowano, że wydarzenie nie odbędzie się.

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja konkursu "Gwiazdkowy Anioł" zostaje odwołana. Długo myśleliśmy, rozmawialiśmy, zanim podjęliśmy taką decyzję. Obecna sytuacja ogranicza możliwość rozpowszechnienia informacji o konkursie (zanoszenie plakatów do szkół czy innych placówek), problem byłby też z odbieraniem prac. Poza tym: tegoroczny konkurs miał być organizowany po raz dziesiąty - zatem nie wyobrażamy sobie, żeby jubileuszową galę robić online (tym bardziej że mieliśmy już pewne pomysły co do niej) - poinformowała ostrołęcka Kultownia.

"Gwiazdkowy Anioł" to konkurs plastyczno-poetycki organizowany przez Kultownię Ostrołęckiego Centrum Kultury. Celem konkursu jest upowszechnianie inicjatyw twórczych, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami artystycznymi oraz kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.

Do tej pory odbyło się dziewięć edycji konkursu. Na jubileuszową, dziewiątą edycję trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

Fot. Kultownia OCK

Odsłon: 329 komentarze: 0
01:15, 21.11.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót