środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

Aktualności

Mieszkańcy gminy Goworowo mogą wypożyczać i zwracać książki. Są jednak warunki

Na terenie gminy Goworowo - zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej - mieszkańcy mogą wypożyczać i dokonywać zwrotów książek z maksymalnym ograniczeniem kontaktów i przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Szczegółowe funkcjonowanie placówek bibliotecznych zamieszczamy poniżej.

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Goworowie można zamówić książki telefonicznie pod numerem (29) 761-40-04, e-mailowo: gbp.goworowo@op.pl lub przyjść w godzinach pracy biblioteki i zadzwonić dzwonkiem umieszczonym przy wejściu do budynku - bibliotekarz wyjdzie i dokona wymiany książek. Placówka pracuje również w soboty w godzinach 9.00-13.00.

Reklama

Filie Biblioteczne w Kuninie, Lipiance, Pasiekach oraz Żabinie będą obsługiwały czytelników w godzinach pracy biblioteki (godziny pracy bibliotek podane są na stronie internetowej). Należy zadzwonić dzwonkiem umieszczonym przy drzwiach wejściowych do budynku biblioteki, bibliotekarz wyjdzie i dokona wymiany książek.

- Książki do zwrotu pakujemy w torbę papierową bądź foliową. Zwrócone publikacje będą przebywały na trzydniowej kwarantannie. Wybierając się do biblioteki pamiętajmy o maseczce, dezynfekcji i dystansie - informują pracownicy bibliotek.

Odsłon: 503 komentarze: 0
01:17, 21.11.2020r. Drukuj
Powrót


Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót