środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Reklama   |   Kontakt
Leclerc

Aktualności

Warsztaty terapii zajęciowej dla osób niepełnosprawnych z Ostrołęki. Trwa nabór

Trwa nabór uczestników na warsztaty terapii zajęciowej, prowadzone przez Stowarzyszenie "Razem w dorosłość". Zajęcia skierowane są do osób zamieszkałych na terenie Ostrołęki, które ukończyły 18 lat i posiadają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym.

Praca terapeutyczna będzie realizowana w sześciu, wyremontowanych pracowniach, a nad podopiecznymi czuwać będzie doświadczona kadra.

Reklama

Dzięki zaangażowaniu pracowników urzędu miasta i ogromnej pomocy pana prezydenta Łukasza Kulika otrzymaliśmy nowo wyremontowany lokal, przystosowany do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Będziemy wspólnie poznawać świat, integrować się ze społeczeństwem, uczyć pracować w zespole. Stworzymy przyjazne miejsce dające poczucie bezpieczeństwa naszym podopiecznym. Zadbamy o kameralną i rodzinną atmosferę. Pochylimy się nad potrzebami każdego uczestnika i ich rodzin - informuje Maria Barbara Zakrzewska, prezes Stowarzyszenia "Razem w dorosłość". 

W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze wskazaniem do uczestniczenia w terapii zajęciowej i zamieszkujące na terenie miasta Ostrołęki.

Reklama

Chcieliśmy stworzyć nowe miejsce dla naszych niepełnosprawnych mieszkańców, którzy podczas warsztatów terapii zajęciowej będą mogli rozwijać swoje pasje, skupiać się na czymś, co sprawia im przyjemność. Jestem przekonany, że to, co zostanie wypracowane na warsztatach, w konsekwencji sprawi, że podopieczni będą mogli w przyszłości w pełni uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym - podkreśla prezydent Łukasz Kulik. 

Więcej informacji pod numerem telefonu 600-259-330 lub 507-460-792. 

Odsłon: 674 komentarze: 1
00:15, 22.11.2020r. Drukuj
Powrót


hm @ 17:14, 22.11.2020

IP: 2a00:f41...82a4

to jakaś tajemnica gdzie będą odbywały się zajęcia? Jak już pisze się ogłoszenie to warto podać więcej szczegółów niż telefon kontaktowy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót