Rejon Energetyczny w Ostrołęce udostępnił kolejną listę miejsc, gdzie w najbliższym czasie zostanie wyłączony prąd. Przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy gmin: Myszyniec, Czerwin, Łyse, Baranowo, Kadzidło, Olszewo-Borki, Lelis.
Wyłączenia prądu na terenie poszczególnych miejscowości mogą potrwać od 2 do 4 godzin.
Reklama
godz. 08.00-11.30:
Myszyniec - ul. Henryka Sienkiewicza sklep JBB, Lewiatan, Leddor, Kwiaciarnie, ul. Władysława Reymonta od 1 do 9, ul. Stacha Konwy numery od 1 do 39, kościół, plebania, firma Przetwórstwo Rolno-Spożywcze J. Brzostek.
godz. 08.30-12.30:
Czerwin - ul. Przemysłowa 2, 3, 5.
godz. 11.00-13.00:
Myszyniec - ul. Świerkowa, ul. Lipowa, ul. Dębowa, ul. Macieja Kikuły, ul. Most Kopański, masarnia "Balcerczyk", Myszyniec "Browary".
godz. 12.00-14.30:
Czerwin - ul. Przemysłowa 1, Zakład Gospodarki Komunalnej, 7, serwis tachografów.
godz. 12.00-14.00:
Myszyniec - ul. Targowa sklep "Mrówka" nr od 20 do 23, 48, targowisko miejskie, Mega Krusz, stacja paliw "Efekt", wieża GSM.
godz.14.00-15.30:
Myszyniec - ul. Targowa, ul. Kwiatowa, ul. Wrzosowa, ul. Kadzidlańska, ul. Kazimierza Stefanowicza od 64 do 116, stacja paliw "Lotos", ul. Miodowa.
Reklama
godz. 08.00-10.00:
Orzyc,
Stary Szelków.
godz. 8.00-10.30:
Lipniki - numery od 1 do 36 od 55 do 60.
godz. 08.30-10.00:
Jastrząbka - numery 113-124.
godz. 10.00-12.00:
Łyse - ul. Diamentowa, ul. Rubinowa - nr od 5 do 54, stacja kontroli pojazdów, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Topolowa.
godz. 10.00-12.30:
Jastrząbka - nr 16-23.
Reklama
godz. 11.00-14.30:
Drężek - nr od 1 do 37,
Myszyniec - nr od 23 do 27,
Zawodzie, ferma drobiu, nadleśnictwo Myszyniec - nr od 1 do 7.
godz. 12.00-14.30:
Jastrząbka - nr 1-15.
godz. 13.00-15.00:
Orzyc,
Stary Szelków.
godz. 08.00-11.30:
Wach.
godz. 09.00-12.00:
Rzechówek - nr 1, 2, 3,
Reklama
Gąsewo Poduchowne - ul. Sadowa, ul. Podgórska.
godz. 10.30-12:30:
Troszyn - ul. Lipowa 1, 3, 8, 9, 10, ul. Słoneczna 1-22, ul. Juliusza Słowackiego 16, 18, 35A, ul. Polna 1, 3, 5, ul. Krótka 1-6, ul. Marii Konopnickiej 1-30.
godz. 11.00-12.30:
Wach.
godz. 8.30-11.30:
Rostki - nr 1-14, świetlica.
godz. 8.30-12.30:
Występ - nr od 3 do 19, 69, 73, szkoła, wieża GSM.
godz. 9.00-10.30:
Antonie,
Siemnocha,
Białobiel,
Reklama
Zabrodzie.
godz. 10.30-11.30:
Białobiel,
Zabrodzie.
godz. 11.30-14.00:
Białobiel.
godz. 08.00-12.00:
Płoszyce,
Gąski,
Szkwa,
Dąbrówka,
Stanisławowo,
Bienduszka,
Reklama
Wyk.
godz. 8.30-11.30:
Durlasy - nr 66-99.
godz. 8.30-12.30:
Występ - nr od 3 do 19, 69, 73, szkoła, wieża GSM.
godz. 12.00-15.00:
Płoszyce,
Czarnia,
Grale Brzozowa.
Wyświetleń: 5623 | komentarze: - | 08:28, 13.12.2020r. |