wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Jakiego rodzaju materace dla dzieci zapewnią pociechom zdrowy sen?

Sen najmłodszych powinien być dla nas najważniejszy. To, w jakich warunkach śpi dziecko wpływa bowiem nie tylko na jego rozwój fizyczny, ale przede wszystkim także psychikę. Dobrze dobrany materac dziecięcy posłuży maluchowi na lata. A co należy wziąć pod uwagę podczas jego wyboru?

 

Producenci materaców doskonale wiedzą o tym, jak różne potrafią być potrzeby ich klientów. O wyborze konkretnego materaca decyduje zatem często nie tylko wiek konkretnej osoby, ale także waga, wzrost, stan zdrowia, czy indywidualne predyspozycje względem snu. Co za tym idzie, wybór konkretnego modelu może być pokierowany wieloma aspektami.

Jak wybrać materac dziecięcy, by mieć pewność, że dziecko wysypia się w warunkach idealnych do jego rozwoju? Ciekawe porady znajdziesz na: www.veronique.pl

Materace dziecięce – najważniejsze cechy charakterystyczne

Wśród materacy dla dzieci można odnaleźć różne modele znanych marek. Wiele z nich kieruje swoje produkty do szerokiego grona odbiorców, ciesząc się ich zaufaniem i spełnieniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Jedną z takich marek jest Hilding, której materace podbiły serca wielu rodziców. Wśród charakterystycznych cech ich produktów można wymienić zastosowanie precyzyjnych pianek, jako profesjonalne wypełnienie struktury materaca.

Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem wielu specjalistów potwierdzi ten istotny fakt, że to właśnie materace wykonane z takich pianek, jak: lateksowa, wysokoelastyczna, czy poliuretanowa nadają podłożu niezbędnej elastyczności, ale także odporności na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Wypełnienie piankowe to także znacznie wyższa higiena, antyalergiczność i prawidłowa wentylacja. Te trzy elementy charakterystyczne są bardzo istotne w produkcji dobrych materacy dla dzieci i jednocześnie rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka.

Ponadto, najlepsze dla najmłodszych są średnio twarde modele wzmocnione niekiedy matą kokosową, która zwiększa ich wytrzymałość.

To, na co warto zwrócić uwagę to fakt, że większość materacy dziecięcych charakteryzuje dwustronność. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że można ułożyć dziecko raz na nieco twardszej stronie, w innym przypadku na miękkiej. Takie dwustronne korzystanie z materacyka to nie tylko możliwość dopasowania podłoża do wymagań dziecka, ale co ważne możliwość przedłużenia jego żywotności.

Hilding dba o jakość swoich produktów i wygodę podczas ich stosowania. To dlatego zadbali o wyposażenie swoich produktów w dedykowane pokrowce, które w razie zabrudzenia można szybko uprać.

Jeśli zaś chodzi o najbardziej popularne rozmiary materacy dziecięcych to najbardziej powszechne będą: 60x120 i 70x140 cm.

Materace Hilding, na które produkty warto postawić?

W ofercie tej wspomnianej marki znajdziemy wiele atrakcyjnych materacy o ciekawej charakterystyce. Swoją uwagę można jednak skierować chociażby na materac Hilding Safety Smyk, produkt dwustronny wykonany z antybakteryjnej pianki i doskonale wentylowany.

Boki takiego materaca są nieco wyższe od środkowego blatu, co nadaje mu kształt łódeczki. Takie przygotowanie powierzchni jest wyjątkowo bezpieczne dla malucha. Materac posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4870, ważną do 31.07.2022 r.

Materac posiada wszystkie cechy produktu o średniej twardości. Jest ponadto antyalergiczny oraz antybakteryjny. Wypełnienie stanowi elastyczna i wytrzymała pianka FlexiFoam oraz pianka wysokoelastyczna.

Innym, znanym produktem marki Hilding będzie materac Dobranocka z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam ubrany w pralny pokrowiec. Charakteryzuje się dobrą wentylację wkładu dzięki porowatej strukturze pianki i dodatkowym specjalnym nacięciom.

Ten materac o średniej twardości można dowolnie odwracać, a wszystkie zastosowane w materacu materiały wykazują działanie antyalergiczne. Po więcej informacji sięgnij na: www.zdrowykregoslup.pl

 

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 505 komentarze: 1
09:17, 12.01.2021r. Drukuj
Powrót


Haha @ 15:22, 12.01.2021

IP: 2a00:f41...7f66

Kokos nie nadaje się dla dzieci, ponieważ rozwijają się tam roztocza i grzyby. Nie wiem kto to wymyślił, ale nie bierzcie tego na serio.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia Regulaminu.

Redakcja Mojej Ostrołęki nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów.
Należą one do osób, które je zamieściły.

Powrót

Reklama

Rolexin
LUSAR
Carpexim

Ogłoszenia

Forum

Reklama

iparts.pl
Ynet.pl
Sklep Enter